اخبار :: اخبار باشگاه

وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا

1367 شماره اطلاع نامه : وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا 1392/06/21 وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا
وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا

وچینو به دنبال پیدا کردن جایی در ترکیب فیورنتینا


ماتیاس وچینو فالرو ستاره جوان تیم فیورنتینا که پس از 6 ماه انتظار سرانجام به عضویت ویولا در آمده است در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا جایی در ترکیب تیم مونتلا داشته باشد.


        


باشگاه فیورنتینا زمستان گذشته موفق به خرید این ستاره 22 ساله شد ولی به دلیل نداشتن جای خالی برای خرید بازیکن خارجی، انتقال او به فلورانس تا تابستان به تعویق افتاد. البته باشگاه در این مدت سعی بر این داشت که پاسپورت اروپایی این بازیکن را فراهم کند ولی در نهایت با خروج یووتیچ، جای خالی مورد نظر فراهم شده و وچینو به طور رسمی به ویولا ملحق شد. وچینو امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود صحبت های زیر را انجام داده است:


"مشکلاتی برای پاسپورت من به وجود آمده بود ولی در نهایت خوشحالم که پس از 6 ماه حضور در کنار این تیم، حالا در دسترس مربی قرار دارم. هرگز از اینکه این انتقال به سرانجام نرسد نگران نبودم. من با هم تیمی ها تمرین می کردم و امیدوار به رسیدن پاسپورت ایتالیایی خود بودم. حالا باید تمام تلاش خودم را به کار بسته تا جایی در ترکیب تیم پیدا کنم. پست بازی؟ من یک هافبک هستم، هم در راست و هم در چپ بازی می کنم اما بیشتر علاقه به حرکات تهاجمی دارم تا حرکات تدافعی. شماره 18؟ شماره مورد علاقه من 8 می باشد اما تنها شماره خالی 18 بود که آن را انتخاب کردم. بازی با کالیاری؟ به خوبی تمرین کرده و پیروزی می خواهیم. ما به خوبی می دانیم که نباید فرصت ها را به راحتی از دست بدهیمو خوشحالم که هموطنم کابرار را در تیم کالیاری ملاقات خواهم کرد."


"در فیورنتینا نیز بازیکنان زیادی حضور دارند که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. اینجا همه خیلی خوب از من استقبال کردند و باید سعی کنم چیز های زیادی از آنها یاد بگیرم. الگوی ورزشی؟ از کودکی به زیدان علاقه داشتم، او واقعا قدرتمند بود و می دانم که رسیدن به سطح او بسیار سخت خواهد بود. بازی خوان ورون را نیز خیلی دوست داشتم. در ایتالیا فوتبال بسیار تاکتیکی می باشد ولی بازیکنان از سطح کیفی بالایی برخوردارند. مونتلا؟ او یک مربی بسیار باهوش است و خواستار بازی کردن با پرس زیاد می باشد. نبودن در لیست تیم برای اروپا؟ از نظر من یک اتفاق طبیعی می باشد چون بازیکنان بزرگ زیادی در تیم ما وجود دارند که باعث می شود برخی بازیکنان در لیست جایی نداشته باشند. با این حال من نهایت تلاش خودم را خواهم کرد تا در آینده در صورت امکان در اروپا نیز بازی کنم."