اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم

1368 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم 1392/06/22 فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم
فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم

فیورنتینا انتخاب درستی بود ؛ امیدوارم شایستگی پیراهن شماره 9 را داشته باشم


آنته ربیچ مهاجم جدید تیم فیورنتینا معتقد است حضور در فلورانس بهترین فرصت برای نشان دادن ارزش هایش می باشد. وی همچنین جاه طلبی ویولا را مورد تمجید قرار داد.ربیچ 19 ساله که در آخرین روز های تابستان از تیم اسپلیت کرواسی با مبلغ 4.5 میلیون به فیورنتینا ملحق شد امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود شرکت کرده و صحبت های زیر را مطرح کرد:


"من فیورنتینا را به عنوان راهی برای پیشرفت در فوتبال می دانم. پس از توافق ویولا با اسپلیت، من فلورانس را انتخاب کردم چون بازیکنان اهل بالکان همیشه دوران خوبی در اینجا داشته اند. من نیز امیدوارم که عملکرد خوبی داشته باشم. پست بازی من اهمیت زیادی ندارد چون من فقط به توانایی هایم فکر می کنم. سرعت و جسارت در بازی اصلی ترین نقاط قوت من هستند. من در تیم ملی نیز در سیستم 2-4-4 در خط حمله بازی می کنم ولی معمولا در سمت چپ به میدان می روم. مقایسه با آلن بوکسیچ؟ من خیلی کوچک بودم که بوکسیچ فوتبال بازی می کرد. من ارزش های بازیکنی چون او را به خوبی می دانم ولی از نظر سبک و ویژگی بازی، کاملا با او تفاوت دارم."


"پیراهن شماره 9؟ به خوبی از ارزش این پیراهن و شماره مطلع هستم. در تیم ملی نیز همین شماره را بر تن می کنم و امیدوارم شایستگی آن را داشته باشم. سایر تیم های اروپایی؟ من به رئال و منچستر علاقه دارم ولی هوادار آنها نیستم. سایر پیشنهاد ها؟ تیم های زیادی از سراسر اروپا خواهان من بودند ولی فیورنتینا بهترین فرصت برای من بود. من تنها 19 سال سن دارم و می توانم ارزش های خود را به اثبات برسانم. می خواهم خیلی زود با تیم و شهر جدید آشنا شوم. هدف فیورنتینا؟ این تیم برای رتبه های بالایی جدول رقابت می کند چون ترکیب خوبی داشته و باشگاه نیز بسیار جاه طلب می باشد. مونتلا؟ من تحت تاثیر کار او قرار گرفتم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد. گومز؟ او یک قهرمان سرشناس می باشد و می خواهم چیز های زیادی از او یاد بگیرم."