اخبار :: اخبار باشگاه

پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو

1372 شماره اطلاع نامه : پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو 1392/06/24 پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو اخبار باشگاه :: اخبار پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو
پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو

پیچ خوردگی زانو برای گومز، در رفتگی کتف برای کوادرادو


خبر بد برای هواداران تیم فیورنتینا اینکه ماریو گومز دچار مصدومیت از ناحیه رباط زانوی پای راست خود شده و خوان کوادرادو نیز با در رفتگی کتف چپ خود روبرو شده است.تیم فیورنتینا دقایقی پیش در ورزشگاه آرتمیو فرانکی در مقابل کالیاری به تساوی 1-1 دست پیدا کرد ولی مصدومیت گومز و کوادرادو در این بازی بیش از نتیجه تساوی خانگی باعث نگرانی هواداران شده است. هر دو بازیکن به سرعت راهی بیمارستان شدند تا معاینات ابتدایی روی آنها انجام بگیرد. البته با وجود اینکه مصدومیت این بازیکنان خیلی جدی به نظر نمی رسد ولی وضعیت خوبی نیز ندارند. گومز دچار پیچ خوردگی رباط پای راست خود شده و کوادرادو نیز از در رفتگی کتف چپ خود رنج می برد.


البته دو بازیکن از بیمارستان خارج شدند که گومز به وسیله عصا و با کیسه یخ روی زانوی راست خود از کلینیک کارجی بیرون رفت ولی کادر پزشکی تیم اعلام کرده برای اعلام خبری قطعی در این مورد به زمان بیشتری نیاز می باشد. با این حال به نظر نمی رسد که این دو بازیکن شرایط لازم برای حضور در برابر پاکوش در لیگ اروپا و آتالانتا در سری آ در طول یک هفته آینده را داشته باشند. ضمن اینکه دیوید پیزارو نیز به دلیل اخراج در این بازی، رقابت با آتالانتا را از دست خواهد داد.