اخبار :: اخبار باشگاه

آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی

1374 شماره اطلاع نامه : آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی 1392/06/25 آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی اخبار باشگاه :: اخبار آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی
آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی

آخرین وضعیت گومز و کوادرادو ؛ بازی های بزرگ بدون ستاره آلمانی


باشگاه فیورنتینا به طور رسمی اعلام کرد که ماریو گومز 7 هفته و خوان کوادرادو برای 3 هفته دور از میادین خواهند بود. بدین ترتیب مهاجم آلمانی ویولا بازی های مهمی چون دیدار با اینتر، یوونتوس و ناپولی را از دست خواهد داد.در تساوی خانگی فیورنتینا با کالیاری، خوان کوادرادو و ماریو گومز دچار مصدومیت شده و تمامی هواداران را نگران کردند. ابتدا گفته می شد ماریو گومز که دچار پیچیدگی رباط زانو شده تا کمتر از 1 ماه به میادین باز خواهد گشت، سپس خبر های نگران کننده ای از دوری 3 ماهه این بازیکن منتشر شد و درنهایت امروز باشگاه به طور رسمی از بازگشت ستاره آلمانی در زمانی در حدود 6 تا 7 هفته خبر داده است. برای کوادرادو نیز که دچار در رفتگی شانه شده، مدت 3 هفته را برای کسب آمادگی مجدد پیش بینی کرده اند.


گومز امروز بار دیگر به کلینیک کارجی مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گرفت ولی برخی معتقدند این بازیکن از سران باشگاه درخواست کرده که مراحل درمان زانوی مصدوم خود را در کشور آلمان انجام دهد. پیش از این نیز بازیکنانی چون یووتیچ، لیاییچ و مونتولیوو از سوی باشگاه برای درمان به آلمان فرستاده شده بودند. گومز پس از خروج از کلینیک مورد استقبال هواداران قرار گرفته و در مورد مصدومیت خود گفت: "نمی دانم چه خواهد شد، از همه شما برای حمایتتان تشکر می کنم".


بدین ترتیب دو بازیکن دیدار های سه هفته آینده لیگ مقابل آتالانتا، اینتر و پارما را به همراه دو دیدار لیگ اروپا مقابل پاکوش و دنیپرو را از دست خواهند داد. به علاوه اینکه گومز که مدت طولانی تری را مصدوم خواهد بود، در بازی های حساسی چون دیدار با لازیو، یوونتوس، پاندوری، کیه وو و ناپولی غایب می باشد. با این حال تیم پزشکی باشگاه تلاش خواهد کرد تا در صورت امکان این بازیکن گلزن را برای رقابت با میلان به ترکیب تیم مونتلا بازگرداند. با وجود تمامی این صحبت ها باید منتظر چگونگی پیش رفتن روند درمانی هر دو بازیکن برای بازگشت به مستطیل سبز باشیم.