اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟

1375 شماره اطلاع نامه : فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟ 1392/06/25 فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟
فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟

فرصتی ایده آل برای ربیچ ؛ روکی جانشین گومز؟


خبر مصدومیت طولانی مدت ماریو گومز باعث شده تا باشگاه در پی پیدا کردن یک جانشین برای این بازیکن باشد. از تومازو روکی و چیپریان ماریکا به عنوان گزینه های اصلی ویولا نام برده می شود.باشگاه فیورنتینا به طور رسمی از غیبت 40 تا 50 روزی گومز خبر داده و باز بودن پنجره نقل و انتقالات برای خرید بازیکنان آزاد باعث شده تا شایعاتی در مورد تلاش ویولا برای جذب یک مهاجم آزاد و بدون قرارداد با هیچ تیمی منتشر شود. اصلی ترین گزینه ای که در محافل ورزشی به آن پرداخته شده، تومازو روکی کاپیتان سابق تیم لازیو و مهاجم فصل گذشته تیم اینتر می باشد. این بازیکن 36 ساله که در گذشته نیز مورد توجه ویولا قرار داشته، در تابستان نتوانست با تیمی به توافق رسیده و در نهایت بدون تیم باقی ماند. دیگر گزینه محتمل چیپرین ماریکا مهاجم اهل رومانی و سابق اشتوتگارت می باشد. البته مشکل اصلی این دو بازیکن دوری چندین ماهه آنها از میادین می باشد که باعث شده در وضعیت مطلوب بدنی قرار نداشته باشند. این در حالی است که باشگاه به دنبال یک مهاجم آماده است.


اما با وجود اینکه شایعات زیادی در این باره منتشر شده، هنوز بسیاری معتقدند وینچنزو مونتلا در ترکیب تیم خود بازیکنانی مناسب برای جایگزین کردن گومز را در اختیار دارد. اولکساندر یاکوونکو که در بازی مقابل کالیاری نیز به میدان رفت، یوزیپ ایلیچیچ، آنته ربیچ و حتی متوس رایدر بازیکنان تهاجمی حاضر در لیست مونتلا هستند. به هر شکل مربی جوان ویولا باید به یک نتیجه کلی در مورد جانشین گومز رسیده و تیم را بر اساس آن پیش ببرد. شاید مصدومیت گومز فرصتی ایده آل برای شکوفا شدن جوانی چون آنته ربیچ بوده و این بازیکن بتواند درخشش خود در لباس فیورنتینا را آغاز کند.