اخبار :: اخبار باشگاه

قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا

1377 شماره اطلاع نامه : قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا 1392/06/26 قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا
قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا

قدردانی ماریو گومز از هواداران فیورنتینا


ماریو گومز ستاره آلمانی و مصدوم تیم فیورنتینا معتقد است بسیار "خوش شانس" بوده که آسیب دیدگی جدی پیدا نکرده و مدعی شده بازیکنان فیورنتینا بدون او نیز با قدرت به کار ادامه خواهند داد.روز گذشته اعلام شد که گومز برای مدتی در حدود 40 تا 50 روز باید به درمان زانوی مصدوم خود بپردازد، این در حالی است که شایعات اولیه از دوری 3 ماهه این بازیکن خبر می دادند. گومز این اتفاق را یک خوش شانسی می داند. این مهاجم 28 ساله در صفحه های اجتماعی خود مطلب زیر را برای هوادارانش منتشر کرده است:


"اول از همه، از تمامی حمایت های شما هواداران در این مدت و حتی در جریان بازی روز یکشنبه تشکر می کنم. واقعا خوشحالم که آسیب جدی به رباط پای من وارد نشده است، خیلی خوش شانس بودم. من می خواهم در سریع ترین زمان ممکن سلامتی خودم را به دست آورده و بار دیگر به فرم لازم دست پیدا کنم. با "سوپر هوادارانی" که داریم و حمایت های آنها من مطمئنم که پسر ها (بازیکنان فیورنتینا)، بهترین بازی ها را ارائه خواهند کرد. فورزا ویولا، ماریوی شما!"