اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو

1378 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو 1392/06/28 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو


وینچنزو مونتلا و بورخا والرو همزمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با پاکوش شرکت کرده و در مورد جاه طلبی های ویولا در رقابت های لیگ اروپا صحبت کردند.تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در اولین دیدار از رقابت های مرحله گروهی لیگ اروپا در خانه مقابل پاکوش فریرا قرار خواهد گرفت. مونتلا و والرو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه شرکت کرده و از اهداف باشگاه سخن گفته اند:


"اولین تصمیم من برای بازی فردا این است که به بازیکنانی که آمادگی لازم را ندارند استارحت بدهم. فکر نمی کنم تغییر سیستم چندان اهمیت داشته باشد و فرقی ندارد که یک بازیکن 10 متر جلو تر یا عقب تر بازی کند ولی باید در مورد آن فکر کنم. اعتراض به داوری؟ وقتی تصویر خودم را در تلویزیون دیدم، نتوانستم مرد عصبانی را به یاد آورم. من واقعا عملکرد فنی داوران را مورد انتقاد قرار ندادم و مطمئن نیستم که بار دیگر چنین رفتاری را تکرار کنم ولی دیدم که بازیکنانی چون بالوتلی یا لوکارلی بسیار برخورد بدتری با داوران داشتند و اتفاقی رخ نداد. هدف باشگاه؟ ما به اروپا بازنگشته ایم که فقط در آن شرکت کنیم بلکه می خواهیم بدانیم تا کجا می توانیم پیش برویم. بدون توجه به حریفی که در پیش داریم، می خواهیم در بازی ها به پیروزی برسیم. پاکوش تیم سرسختی بوده و همیشه تیم های پرتغالی برای ایتالیایی ها دردسر ساز بوده اند."


"مصدومیت ها اتفاقات بدی هستند که باید با آنها کنار بیاییم ولی سایر بازیکنان آماده هستند. پست بازیساز؟ من علاقه زیادی به آن داشته و از کودکی به بازی در آنجا عادت دارم. وقتی به اینجا آمدم تیمی در حال ساخت را داشتیم که در نهایت نیز به لیگ اروپا رسیدیم و می خواهیم از آن لذت ببریم. ویارئال 2011؟ تفاوت های زیادی وجود دارد ولی ما می خواهیم از آن سال نیز بهتر کار کنیم و حتی به فینال برسیم. با این حال اولین بازی در لیگ اروپا را برگزار خواهیم کرد و مهم ترین چیز این است که به پیروزی برسیم.