اخبار :: اخبار باشگاه

بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند

1380 شماره اطلاع نامه : بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند 1392/06/29 بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند اخبار باشگاه :: اخبار بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند
بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند

بهتر از این نمی شود ؛ هواداران عاشق روسی هستند


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی درخشان در اولین دیدار لیگ اروپا ضمن تمجید از شاگردانش مدعی شد باید با تغییر سیستم جای خالی کوادرادو و گومز را پر کنند.ویولا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی با نتیجه 3-0 از سد تیم پاکوش ده فریرا گذشت تا شروعی بسیار خوب در رقابت های اروپایی امسال داشته باشد. مونتلا معتقد است عملکرد تیمش در نیمه دوم عالی بوده و هواداران عاشق روسی شده اند:


"تیم در نیمه دوم بلوغ و کیفیت خود را به نمایش گذاشت و من نمی توانم بیش از این از آنها انتظار داشته باشم. بازیکنانی داریم که می توانند به خوبی در تیم جای بگیرند مانند ماتی و از بازیکنانی که به عنوان جانشین نیز به میدان رفتند واقعا راضی هستم. همچنین باکیچ، وچینو و ولسکی را داریم که در طول فصل از آنها استفاده خواهیم کرد. روسی؟ یک بازیکن تکنیکی که گلی فوق العاده را به ثمر رساند. او کاملا آماده است و از او استفاده خواهیم کرد. روسی، هواداران را عاشق خودش کرده است. غیبت کوادرادو و گومز؟ از نظر ارزش تاکتیکی، این دو بازیکن در ترکیب ما بدون جانشین هستند. به همین دلیل سعی کردیم امشب با تغییر سیستم تیمی کامل و رقابتی را در اختیار داشته باشیم. آتالانتا؟ با تیمی بسیار سریع و خطرناک، یک مربی بسیار تاکتیکی و در زمینی واقعا سخت باید روبرو شویم."