اخبار :: اخبار باشگاه

شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا

1381 شماره اطلاع نامه : شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا 1392/06/29 شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا
شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا

شب فراموش نشدنی متوس رایدر با فیورنتینا


متوس رایدر ستاره جوان تیم فیورنتینا که "شب فراموش نشدنی" را با پیراهن فیورنتینا در لیگ اروپا سپری کرد، گل خود را به خانواده، مربی و هم تیمی هایش تقدیم کرده است.پس از پیروزی شب گذشته فیورنتینا مقابل پاکوش فریرا، متوس رایدر، جوزپه روسی، بورخا والرو و گونزالو رودریگز صحبت هایی را مطرح کردند که به آنها اشاره خواهیم کرد.


"شب بسیار خاصی برای من بود، در اولین حضورم با پیراهن فیورنتینا و در اولین تماسم با توپ گلزنی کردم، هرگز امشب را فراموش نخواهم کرد. این گل را به تمام خاانواده، مربی و هم تیمی هایم تقدیم می کنم. مربی به همه بازیکنان اعتقاد دارد و اگر من را می خواست به این دلیل بود که به من اعتماد لازم را داشت. من می خواهم خوب کار کرده و در اینجا به فعالیت ادامه دهم. فیورنتینا همیشه به دنبال بهترین رتبه ها بوده و می خواهیم در لیگ اروپا نیز اول باشیم. به سختی تمرین می کنم تا بار دیگر فرصت حضور در میدان را پیدا کنم. از بازی کردن در کنار روسی بسیار خوشحالم."


"گلزنی همیشه احساس خوبی دارد اما مهم ترین چیز 3 امتیاز بازی امشب بود. طبیعی است که در برخی از بازی ها ابتدا کمتر از حد انتظار باشیم و سپس در جریان بازی به آمادگی برسیم. ماریو یک عنصر حیاتی برای تیم بوده و پر کردن جای او کار بسیار سختی است. ما باید وظایف خود را به بهترین شکل در غیبت او انجام دهیم."


والرو: "بازی را خوب شروع نکردیم اما سپس همه چیز به خوبی پیش رفت. قدرت اصلی ما بازی با توپ و لذت بردن از آن است. من فصل را با این هدف آغاز کردم که تا حد امکان برای ویولا گلزنی کنم. حالا باید استراحت کرده و به بازی های بعدی فکر کنیم. مطمئنم روسی گل های زیادی به ثمر خواهد رساند. تمام تلاشم را خواهم کرد که به همراه تیم ملی اسپانیا در جام جهانی حاضر شوم."


گونزالو: "عالی بازی کردیم و تیم به پیروزی رسید که این مهم ترین اتفاق است. رسیدن به فینال؟ البته که می خواهیم این جام را فتح کنیم ولی ما بازی به بازی پیش خواهیم رفت و حالا نیز فقط به آتالانتا فکر می کنیم. گلزنی؟ ما این کار را تمرین کرده و مربی متخصص آن را داریم. همچنین بازیکنانی که به خوبی توپ ها را ارسال می کنند."