اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم

1384 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم 1392/06/30 تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم
تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم

تمجید مونتلا از ستارگان جوان ویولا ؛ بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید فراوان از بازیکنان تیمش مدعی شده غیبت ستارگانی چون گومز، پیزارو و کوادرادو در بازی مقابل آتالانتا نمی تواند بهانه نتیجه نگرفتن آنها باشد.ویولا در حالی فردا در ورزشگاه خانگی تیم آتالانتا به مصاف این تیم خواهد رفت که کوادرادو و گومز را به دلیل مصدومیت و پیزارو را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. فیورنتینا در انتهای همین هفته نیز در خانه اینتر به رقابت خواهد پرداخت تا هفته ای سخت در انتظار شاگردان مونتلا باشد:


"ما در دو بازی خارج از خانه در برگامو و میلان بدون حضور سه ستاره اصلی به میدان خواهیم رفت و تیم باید نشان دهد که با این وضعیت کنار آمده و هیچ بهانه ای در این بازی ها قابل قبول نیست. تغییرات کمی در سیستم خواهیم داشت ولی مهم ترین چیز استفاده از بهترین و آماده ترین بازیکنان می باشد. از لحاظ تاکتیکی بازی سختی با آتالانتا داریم چون مربی بسیار خوبی در اختیار دارند. روسی؟ او آماده بوده و به خوبی تمرین می کند ولی نگرانی من در مورد برخورد ها و مصدومیت او می باشد. همیشه مقداری ترس در مورد زمان استفاده از او در میدان وجود دارد ولی تا اینجا همه را شگفت زده کرده است. خط دفاعی؟ دریافت نکردن در بازی مقابل پاکوش نکته مثبتی بود. تمام دارایی ما در خط دفاعی همین است و باید پیشرفت کرده و عملکرد خوبی داشته باشیم."


"ربیچ؟ بازیکن بسیار باهوشی است و می تواند به ترکیب اضافه شود. تا اینجا تمرینات کمی با ما انجام داده و هنوز باید به درک لازم از فوتبال ما برسد. بازی کردن ربیچ؟ نمی دانم، ما باید بهترین تصمیم تاکتیکی را بگیریم ولی فکر می کنم هنوز برای این کار زود باشد. متوس؟ در مقایسه را ربیچ، ریتم تیمی ما را بهتر می داند ولی ربیچ به بلوغ بیشتری رسیده چون در رقابت های ملی بازی کرده و بازی های زیادی را در ترکیب اصلی بوده است. به هر دو آنها باید زمان لازم را داد. خواکین؟ باید زمان لازم برای وارد شدن به ریتم تیمی را به او بدهیم. وچینو و ولسکی؟ وچینو مصدومیتی داشته و هنوز آماده نشده است. ولسکی توانایی های زیادی داشته و پس از خط خوردن از لیگ اروپا نیز رفتار مناسبی داشت. ما وضعیت او را مورد بررسی قرار خواهیم داد ولی نیاز دارد تا خودش را با تیم وفق دهد. او فردا در ترکیب اصلی خواهد بود (با خنده)."


"ایلیچیچ؟ با گروه تمرین کرده ولی خیلی بعید است که در مقابل آتالانتا به میدان برود. ماتی فرناندز؟ ما ارزش های او را می دانیم . بازیکنی بسیار مهم و کلیدی برای ما بوده و نمی دانم چند تیم چنین بازیکن ارزشمندی را در ترکیب خود دارند. اعتراض به داوری؟ من دیگر به این کار ادامه نخواهم داد و فکر می کنم آنها نیز می توانند بهتر شوند. غیبت گومز؟ نبود بازیکنی چون روسی باعث می شود تا سبک بازی تیم شما تغییر کند. بدین ترتیب نسبت به سال گذشته کمتر تماشایی بازی خواهیم کرد تا تمرکز بیشتری داشته باشیم. فرانچسکو توتی؟ تمدید قرارداد او همه را متعجب کرد. او با این سن و سال بسیار بیشتر از گذشته فعالیت داشته و در وضعیت بدنی خوبی قرار دارد."