اخبار :: اخبار باشگاه

به یک تیم کامل تبدیل شده ایم

1386 شماره اطلاع نامه : به یک تیم کامل تبدیل شده ایم 1392/06/31 به یک تیم کامل تبدیل شده ایم اخبار باشگاه :: اخبار به یک تیم کامل تبدیل شده ایم
به یک تیم کامل تبدیل شده ایم

به یک تیم کامل تبدیل شده ایم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی شیرین خارج از خانه مقابل تیم آتالانتا ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان خود مدعی شد حالا به تیمی کامل تبدیل شده اند.تیم فیورنتینا در ادامه روند شکست ناپذیری خود در این فصل با دو گل میزبان خود آتالانتا را شکست داده و جای خود را در بالای جدول مستحکم تر کرد. مونتلا پس از این مسابقه در صحبت هایی کوتاه اعلام کرد این بازی یک تست بلوغ فوتبالی برای شاگردانش بوده است:


"یک یکشنبه عالی، این یک آزمون بلوغ تیمی برای ما بود که از آن سربلند بیرون آمده و به آینده امیدوار شدیم. از انتهای سال گذشته نتایج خوبی در خارج از خانه گرفته ایم. ما با آگاهی از توانایی های خود و با داشتن چند غایب، همانند یک تیم کامل بازی کردیم و این یعنی اینکه پیشرفت کرده ایم. ولسکی؟ او بازی خوبی را انجام داد ولی کمی خجالتی بوده و به آرامی در حال پیشرفت کردن است. غیبت پیزارو؟ در نبود او سبک بازی ما تغییر خواهد کرد و می دانیم زمانی که در میدان باشد همه توان خود را به کار خواهد بست. نتو؟ امروز بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت و همه ما برای او به دلیل پیشرفتی که داشته خوشحال هستیم. روسی؟ برای ما که کاملا آماده بوده و فکر می کنم بهتر از این نیز خواهد شد."