اخبار :: اخبار باشگاه

علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم

1388 شماره اطلاع نامه : علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم 1392/07/02 علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم
علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم

علاقه والرو به مسابقات دوچرخه سواری ؛ برای پیروزی به میلان سفر می کنیم


بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا در مورد مسابقات دوچرخه سواری در شهر فلورانس و همچنین دیدار سخت با اینتر در هفته پنجم سری آ صحبت کرده است.این روز ها در شهر فلورانس، مسابقات جهانی دوچرخه سواری برگزار می شود که در طی دو روز گذشته اعضای تیم فیورنتینا از جمله وینچنزو مونتلا و مانوئل پاسکوال توجه خاصی به آن نشان داده اند. والرو نیز این رویداد ورزشی را با اشتیاق دنبال کرده و به حمایت از رکاب زنان هم وطنش پرداخته است:


"تماشای رویداد های ورزشی در شهر زیبایی جون فلورانس واقعا خوب است، من کونتادور، والورده و رودریگز از اسپانیا را دنبال می کنم. کشور من در حال حاضر وضعیت خوبی در دوچرخه سواری دارد. جدای از اینکه یک بازیکن فوتبال در اینجا هستم، من زندگی در فلورانس را واقعا دوست دارم."


والرو در مورد دیدار هفته پنجم سری آ با تیم اینتر نیز صحبت هایی را انجام داده است: "بازی بسیار سختی در برابر اینتر خواهد بود اما ما به میلان سفر کرده و تلاش می کنیم تا پیروز شویم. در حال حاضر در فرم خوبی به سر می بریم و فقط امیدواریم بازی خوبی را به نمایش گذاشته و امتیازات را کسب کنیم. ما همیشه برای پیروزی می جنگیم و تفاوتی ندارد که رقیب ما چه تیمی خواهد بود."