اخبار :: اخبار باشگاه

دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم

1389 شماره اطلاع نامه : دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم 1392/07/03 دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم اخبار باشگاه :: اخبار دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم
دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم

دیداری مهم برای هر دو تیم می باشد ؛ به دنبال آلوارز بودیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا معتقد است برای تثبیت قدرت تیمش در ابتدای رقابت های فصل جدید سری آ به پیروزی در برابر اینتر نیاز دارند. مونتلا همچنین به تمجید از والتر ماتزاری و ریکی آلوارز پرداخته است.پنجاهمین دیدار وینچنزو مونتلا بر روی نیمکت مربیگری فیورنتینا نبرد سخت سن سیرو در برابر اینتر می باشد. مونتلا که شروعی خوب با ویولا داشته امیدوار است به روند 7 پیروزی خارج از خانه ویولا در این بازی نیز تداوم بخشد:


"این یک بازی بسیار مهم برای هر دو تیم است. اینتر بازیکنان خیلی خوب و با کیفیتی را در ترکیب خود دارد و یک مربی باتجربه را دارد که می تواند تعیین کننده باشد. ماتزاری تیمش را برای تمامی جزییات بازی آماده می کند و من نمی خواهم که به او فرصتی بدهم. آلوارز؟ یک بازیکن فوق العاده، ما تلاش کردیم که او را خریداری کنیم ولی با جواب منفی روبرو شدیم. مسلما آنها تیمی برای قهرمانی در اسکودتو بوده و با توجه به اینکه در رقابت های اروپایی نیز بازی نمی کنند، شانس خوبی برای آن دارند. تیم ما نیز فرم بازی مناسب خود را پیدا کرده و من مطمئنم که از رسیدن به اهدافمان که باشگاه برای آنها سرمایه گذاری کرده ناکام نخواهیم ماند. پنجاهمین بازی؟ من دوست دارم آن را با یک پیروزی جشن بگیرم."


"ایلیچیچ؟ با یک مصدومیت به جمع ما اضافه شد اما همه کار برای برطرف شدن آن انجام داد و سپس بار دیگر در اردوی تیم ملی مصدوم شد. او روز گذشته با ما تمرین کرد و با اینکه در بهترین فرم خود قرار ندارد می تواند بازی خوبی را انجام دهد. کوادرادو؟ همه تلاشمان را انجام می دهیم که حداقل او را به نیمکت برسانیم. روسی؟ امیدوارم به همین شکل به کار ادامه دهد. زوج روسی؟ ولسکی جوان با استعدادی است و در کناره ها نیز می تواند بازی کند، خواکین نیز به بازی بیشتر نیاز دارد. آسیب دیدگی نتو؟ روز گذشته استراحت برای به وجود نیامدن مشکل بیشتر استراحت کرد. ما سعی می کنیم فردا به پیروزی رسیده تا قدرت خود را در ابتدای فصل تثبیت کنیم. می خواهیم به روند برد های خارج از خانه ادامه دهیم."