اخبار :: اخبار باشگاه

استحقاق این شکست را نداشتیم

1391 شماره اطلاع نامه : استحقاق این شکست را نداشتیم 1392/07/05 استحقاق این شکست را نداشتیم اخبار باشگاه :: اخبار استحقاق این شکست را نداشتیم
استحقاق این شکست را نداشتیم

استحقاق این شکست را نداشتیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از بازی مقابل اینتر به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخته و مدعی شده هرگز استحقاق این شکست را نداشتند.تیم فیورنتینا در ورزشگاه سن سیرو برابر اینتر به میدان رفت و در حالی که با یک گل از حریف خود پیش بود، نتیجه را واگذار کرد. مونتلا معتقد است تیمش برتر از نراتزوری بوده و به دلیل بدشانسی این شکست را متحمل شدند:


"ما دیدار فوق العاده ای را مقابل یک رقیب بزرگ به نمایش گذاشتیم و من فقط از نتیجه راضی نیستم. ما در مسیر درستی قرار داشته و من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. باید به تمامی آنها برای ارائه این فوتبال زیبا تبریک بگویم. بهانه ای برای غایبانمان نداریم چون جانشین های آنها خیلی خوب بودند. گل کامبیاسو؟ متاسفانه نتو اشتباه کرد ولی وقتی بدشانس باشید گل دریافت می کنید. زمانی که نتیجه را در دست داشتیم اشتباهات زیادی مرتکب شدیم ولی هر دو تیم از لحاظ بدنی افت کرده بودند. با این حال پس از واگذاری نتیجه نیز بازیکنان واکنش بسیار خوبی نشان دادند. روسی؟ من باید او را حفظ کنم ولی او رویای بازگشت به تیم ملی را داشته و امیدوارم بتواند ما را خوشحال کند. ما همچنین بازیکنانی چون ربیچ را داریم که استعدادی زیاد دارند و می توانیم از آنها استفاده کنیم. به هر حال ما پا به پای اینتر و یاد شاید حتی بهتر از آنها بازی کردیم و استحقاق این شکست را نداشتیم."