اخبار :: اخبار باشگاه

2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است

1393 شماره اطلاع نامه : 2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است 1392/07/06 2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است اخبار باشگاه :: اخبار 2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است
2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است

2 هفته خانه نشینی برای پاسکوال ؛ کاپیتانی فیورنتینا برای من افتخار است


مانوئل پاسکوال که در دیدار مقابل اینتر دچار مصدومیت شده بود به دو هفته استراحت برای بهبودی مجدد نیاز دارد. این مدافع باتجربه بستن بازوبند کاپیتانی ویولا را یک افتخار می داند.در جریان دیدار دو تیم اینتر و فیورنتینا که با برتری نراتزوری به پایان رسید، مدافع چپ پای ویولا از ناحیه پای خود دچار آسیب دیدگی شده و زمین بازی را ترک کرد. کادر پزشکی باشگاه نیز مدت 2 هفته استراحت را برای وی در نظر گرفته تا بار دیگر به شرایط مسابقه باز گردد. بدین ترتیب پاسکوال دیدار با پارما، دنیپرو و لازیو را از دست خواهد داد ولی تلاش می شود تا برای نبرد با یوونتوس آماده شود. کاپیتان ویولا همچنین مصاحبه ای را با Sportweek انجام داده و در مورد سال های حضور در فیورنتینا مطالبی را عنوان کرده است:


"در این سال ها باشگاه تغییرات زیادی داشته است چون از صفر کار خود را شروع کرده بود. ابتدا مربیان تغییر کردند، سپس ساختار باشگاه تغییر کرد و در نهایت نیز نتایج از راه رسیدند. حالا باشگاه در اندازه یک تیم اروپایی می باشد و ما نیز سعی می کنیم به لیگ قهرمانان صعود کنیم. اشتباهات داوری؟ در طول 2 سال اخیر اشتباهات زیادی در مورد ویولا صورت گرفت ولی من هرگز اعتقاد ندارم که این تصمیمات از عمد بوده است، ترجیح می دهم به آینده نگاه کنم. کاپیتانی ویولا؟ من چیز های زیادی از کاپیتان یورگنسن در گذشته یاد گرفتم. این اتفاق باعث افتخار من می باشد چون نتیجه تلاشی سخت و تعهد به باشگاه بوده است."