اخبار :: اخبار باشگاه

تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم

1396 شماره اطلاع نامه : تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم 1392/07/09 تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم اخبار باشگاه :: اخبار تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم
تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم

تساوی تلخی بود ؛ باید با نتو صحبت کنم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا، نتیجه کسب شده مقابل پارما را یک "تساوی تلخ" دانسته و عنوان کرده که به کار و تلاش بیشتر برای برطرف کردن ضعف هایشان نیاز دارند.ویولا شب گذشته در حالی بازی برده را در آخرین لحظه با تساوی عوض کرد که به سختی موفق شده بود نمایش نه چندان مطلوب خود در نیمه اول و یک گل عقب ماندگی را در نیمه دوم جبران کند:


"واقعا متاسفم، تساوی بسیار تلخی برای ما بود. در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و پارما بازی کرد ولی در نیمه دوم من یک فیورنتینای عالی را دیدم. پارما واقعا بازی خوبی را ارائه کرد، واقعا سرحال بودند و در دقایق پایانی بسیار باهوش عمل کردند. ما بازیکنان جوانی در ترکیب داشتیم که هنوز با فوتبال ایتالیا آشنا نیستند. نتو؟ در طول یک مسابقه اشتباهات زیادی از همه بازیکنان سر می زند که نیاز به کار بیشتر دارد. با این حال فکر می کنم که باید با نتو و مربی دروازه بان ها دیداری داشته و صحبت هایی را انجام دهیم. کوادرادو؟ بهتر شده ولی در بهترین فرم خود قرار ندارد."


"وارگاس؟ در تمرینات بسیار خوب کار می کند و کیفیت بالایی دارد. من به او تبریک می گویم، ما می خواستیم برنده شویم ولی در نهایت این بازی به ما درس بزرگی داد. روسی؟ وضعیت او باید فردا مشخص شود ولی من پیش از این نیز تصمیم داشتم او را به اوکراین نبرم و فکر می کنم حالا شرایط ما را مجبور کرده که برای بازی با دنیپرو همراه ما نباشد. ربیچ؟ جوانی که توانایی های زیادی داشته و به زمان بیشتری نیاز دارد. گل های دریافتی؟ در دفاع خیلی عجولانه عمل می کنیم. باید جدی تر از قبل کار کرده و مشکلات را برطرف کنیم.