اخبار :: اخبار باشگاه

رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود

1402 شماره اطلاع نامه : رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود 1392/07/10 رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود اخبار باشگاه :: اخبار رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود
رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود

رکورد جدید آمبروزینی در اروپا ؛ انتخاب ویولا تصمیم درستی بود


ماسیمو آمبروزینی ستاره باتجربه تیم فیورنتینا که فردا در صد و دهمین دیدار اروپایی خود به میدان خواهد رفت معقتد است انتخاب فلورانس تصمیم درستی بوده و با قدرت برای کسب افتخار پیش خواهند رفت.هافبک سابق تیم میلان که در تابستان به فیورنتینا پیوست در طول بازی های این فصل بازیکنی تاثیر گذار و مهم برای ویولا بوده و عملکردی فرا تر از حد انتظار داشته است. آمبروزینی 36 ساله که تمامی بازی های اروپایی قبلی خود را با پیراهن تیم میلان انجام داده بود، در این فصل در مقابل گراس هاپر و پاکوش با پیراهن ویولا به میدان رفت. وی در بین تمامی 48 تیم حاضر در رقابت های لیگ اروپا از نظر تعداد بازی اروپایی رکورد دار است:


"در نیمه دوم بازی با پارما بسیار عالی بودیم و فقط باید به این شیوه بازی خود ادامه دهیم که دیدار فردا می تواند در تثبیت این امر بسیار مهم باشد. هر سه روز یک بار به میدان رفتن کار راحتی نیست ولی تیم نیمه دوم روز دوشنبه نشانه های مثبتی داشت. من دوران حضور در فیورنتینا را با اشتیاق زیادی آغاز کردم که نکته ای کلیدی برای من بود. به سرعت در کنار دوستان، مربیان و مردم شهر احساس کردم که در خانه خودم حضور دارم."


"هدف من این است که هر کاری که می توانم برای کمک به تیمم انجام دهم تا افتخاری را کسب کنیم و از انتخابی که داشتم راضی هستم. ما اشتباهات خود در بازی های قبلی را آنالیز کردیم و حالا به خوبی می دانیم که در کدام قسمت از فوتبالمان نیاز به کار بیشتر داریم. می دانیم که شرکت در رقابت های اروپایی انرژی روحی و جسمی زیادی از بازیکنان می گیرد اما به حضور در آن افتخار می کنیم و با قدرت به کار ادامه خواهیم داد."