اخبار :: اخبار باشگاه

به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود

1404 شماره اطلاع نامه : به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود 1392/07/12 به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود اخبار باشگاه :: اخبار به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود
به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود

به بازیکنانم افتخار می کنم ؛ نتو بسیار مطمئن بود


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی در لیگ اروپا به تمجید از شاگردانش پرداخته و روحیه مبارزه طلبی آنها در زمین سخت دنیپرو را ستود.ویولا شب گذشته در خانه دنیپرو و با وجود بارش برف موفق شد به دومین پیروزی خود در لیگ اروپا دست پیدا کند. مونتلا نیز در کنفرانس مطبوعاتی پس از این بازی مدعی شد از عملکرد ستارگانش راضی است:


"تیم ما اخیرا کمتر از حد انتظار نشان داده بود ولی در مقابل یک تیم سریع و در یک زمین بسیار سخت عمکلرد بسیار خوبی داشتیم. بازیکنان ارزش های خود را به خوبی نشان دادند و من به افرادی که تا امروز کمتر بازی کرده بودند ولی در این مسابقه به میدان رفته و عالی کار کردند تبریک می گویم. مهم ترین اتفاق این دیدار این بود که تیم ما خودش را پشت سر غایبان بزرگش پنهان نکرده بود. شاید ما کم خطر ظاهر شدیم ولی یک آزمایش سخت و البته موفقیت آمیز برای خط دفاعی ما رقم خورد. به همین دلیل به بازیکنانم افتخار می کنم. خستگی برای بازی با لازیو؟ متاسفانه این جزیی از فوتبال است و ما بازیکنان بیشتری نداریم. حداقل با این شرایط بهانه ای برای نتیجه نگرفتن مقابل لازیو داریم (باخنده)."


"نتو؟ امروز برای او آسان نبود و با وجود اشتباهی که در ابتدای مسابقه داشت، موفق شد امنیت و تضمین لازم را به تیم بدهد. او در تمامی ارسال ها بدون نقص و اشتباه عمل کرد که در شرایط جوی کار راحتی نبود. متوس؟ او توانایی های بسیار زیادی دارد و در این بازی نیز بیشترین تلاش خود را انجام داد. من از بازیکنانی که در کنار کل تیم عملکرد خوبی دارند خوشم می آید. آمبروزینی؟ از او متعجب نیستم. من سطح بازی او را می دانم، او انگیزه و اشتیاق زیادی برای بازی کردن دارد. آمبرو خودش را وقف تیم کرده و بیش از آن چیزی که فکرش را می کردیم به تیم ما کمک کرده است. این پیروزی برای کسب روحیه تیمی در این گروه بسیار تعیین کننده بود."