اخبار :: اخبار باشگاه

پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا

1409 شماره اطلاع نامه : پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا 1392/07/16 پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا اخبار باشگاه :: اخبار پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا
پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا

پراندلی: با حضور روسی کار راحت تری داریم ؛ دعوت غافلگیر کننده از رونکالیا


جوزپه روسی، مانوئل پاسکوال و آلبرتو آکوییلانی برای شرکت در 2 دیدار مقابل دانمارک و ارمنستان به ترکیب تیم ملی ایتالیا دعوت شدند. در میان سایر دعوت شدگان به تیم های ملی نام فاکوندو رونکالیا برای آرژانتین نیز دیده می شود.پس از اتمام بازی باشگاهی این هفته، تیم های ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف سهمیه های باقی مانده برای رسیدن به برزیل مشخص شود. ویولا نیز 10 بازیکن ملی پوش دارد که در میان آنها بازگشت جوزپه روسی به آتزوری بیش از سایرین به چشم می آید.


چزاره پراندلی معتقد است حضور روسی به نفع آتزوری خواهد بود: "همه ما امیدواریم که روسی و بالوتلی را در خط حمله ایتالیا برای جام جهانی ببینیم ولی برای صحبت در مورد این موضوع خیلی زود است. ما باید وضعیت فیزیکی بازیکنان را در نظر بگیریم ولی با حضور روسی کار راحت تری را در پیش خواهیم داشت." روسی نیز در واکنش به حضور در تیم ملی پس از 2 سال دوری اینچنین گفته است: "خوشحالم و افتخار می کنم که بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن خواهم کرد. از پراندلی نیز برای این دعوت تشکر کرده و همه تلاشم را می کنم تا جواب اعتماد او را در زمین مسابقه بدهم."


دیگر بازیکنان ملی پوش فیورنتینا برای دیدار های ملی این نفرات هستند: خوان وارگاس (پرو)، دیوید پیزارو و ماتی فرناندز (شیلی)، نناد تومویچ (صربستان)، استفان ساویچ (مونته نگرو)، خوان کوادرادو (کلمبیا)، فاکوندو رونکالیا (آرژانتین). ضمن اینکه رافال ولسکی (لهستان) و مارکو باکیچ (مونته نگرو) نیز برای تیم های زیر 21 ساله های کشورشان دعوت شده اند. البته یوزیپ ایلیچیچ به دلیل مصدومیت از ترکیب اسلوونی دور ماند و وضعیت پاسکوال و کوادرادو نیز برای بازی کردن همچنان نامشخص می باشد.