اخبار :: اخبار باشگاه

تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان

1411 شماره اطلاع نامه : تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان 1392/07/17 تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان اخبار باشگاه :: اخبار تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان
تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان

تلاش برای حضور گومز در بازی مقابل میلان


کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا در تلاش است تا ماریو گومز ستاره مصدوم ویولا را تا کمتر از یک ماه دیگه به شرایط بازی برگردانده و برای دیدار مقابل میلان در اختیار وینچنزو مونتلا قرار دهد.این مهاجم 28 ساله آلمانی که در تابستان با سر و صدای زیادی راهی فلورانس شد چند هفته پیش در دیدار مقابل کالیاری از ناحیه رباط زانو دچار آسیب دیدگی شد. تیم فیورنتینا پس از مصدومیت گومز تنها یک بار در لیگ به پیروزی رسیده و مصدومیت آنته ربیچ نیز باعث شده تا مونتلا مهاجم زیادی را در ترکیب خود نداشته و نگران وضعیت تیمش در بازی های آینده باشد. بدون شک گومز دیدار های بعدی مقابل یوونتوس، کیه وو و ناپولی را از دست خواهد داد ولی انتظار این می رود که در بازی با میلان در تاریخ 2 نوامبر (کمتر از یک ماه دیگر) توانایی بازی کردن را به دست آورد.


وضعیت دیگر مصدومان تیم نیز بدین شکل است که ایلیچیچ، رونکالیا و ربیچ امروز را به طور جداگانه تمرین کرده و از هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهند شد. البته سایر بازیکنان پس از بازی با لازیو با تصمیم کادر فنی به سه روز استراحت رفتند و از فردا بار دیگر برای شروع تمرینات گرد هم خواهند آمد. رونکالیا و ایلیچیچ ابتدا به اردوی تیم های ملی خود دعوت شده بودند ولی مصدومیت به آنها اجازه شرکت در آن را نداد. کوادرادو، پاسکوال و روسی نیز با وجود آسیب دیدگی های جزیی به نظر مشکلی برای همراهی تیم های ملی خود نداشته و به میدان خواهند رفت.