اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده

1412 شماره اطلاع نامه : بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده 1392/07/17 بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده اخبار نقل و انتقالات :: اخبار بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده
بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده

بررسی وضعیت ستارگان جوان در راه ساخت تیمی برای آینده


در حالی که هنوز فرصت زیادی تا شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی باقی مانده باشگاه در حال بررسی وضعیت چند ستاره جوان برای خرید می باشد.جورجینیو هافبک 20 ساله و خوان ایتوربه مهاجم 20 ساله از ورونا، ادنان یانوزای ستاره 18 ساله تیم منچستر یونایتد (بازیکن در تصویر) و الکساندر میلوسویچ مدافع 21 ساله تیم AIK چهار بازیکنی هستند که نام آنها در روز های اخیر در اطراف باشگاه فیورنتینا شنیده شده است. درخشش تیم ورونا در رقابت های این فصل سری آ با بازیساز جوان خود جورجینیو، بار دیگر نگاه ها را به سمت این بازیکن معطوف کرده است. ویولا که در تابستان گذشته نیز تلاش زیادی برای خرید وی انجام داده بود امیدوار است در رقابت با تیم های بزرگی چون یوونتوس، میلان و ناپولی بتواند با استفاده از واگذاری مالکیت کامل رومولو به ورونا، این ستاره را به خدمت بگیرد. البته با وجود درخواست 60 میلیونی ورونا، گفته می شود چیزی در حدود 15 میلیون برای جذب وی کافی می باشد.


دیگر بازیکن ورونا خوان ایتوربه نیز از جمله پدیده های این فصل بوده است. این بازیکن که در مالکیت تیم پورتو می باشد به طور قرضی در ورونا توپ می زند و فیورنتینا امیدوار است با قراردادی مشترک به همراه ورونا وی را از پورتو به خدمت بگیرد. البته در این راه ناپولی نیز اقدام جدی از خود نشان داده است. اما ادنان یانوزای پدیده تیم منچستر یونایتد کمتر از 1 سال دیگر با شیاطین سرخ قرار داد داشته و تقریبا نیمی از اروپا به دنبال خرید وی می باشند. ویولا نیز در حال بررسی وضعیت وی بوده و گفته می شود به زودی پیشنهادی را به اولدترافورد ارائه خواهد داد. یانوزای در اولین دیدار رسمی خود با پیراهن یونایتد، با دو گلی که به ثمر رساند باعث پیروزی تیمش شده و نام خود را بر سر زبان ها انداخت.


آخرین گزینه نیز میلوسویچ ستاره 21 ساله تیم AIK سولنا سوئد می باشد که به تازگی به یکی از بهترین مدافعین این کشور تبدیل شده است. میلوسویچ نیز تا پایان این فصل با تیمش قرارداد دارد و همین امر باعث شده تا تیم های میلان، آرسنال، لیورپول، تاتنهام و سلتیک به دنبال جذب وی باشند. به هر شکل این شایعات نشان دهنده این است که سران باشگاه قصد دارند ضمن تقویت تیم در زمستان یا تابستان آینده، ترکیب تیم را نیز جوان کرده و تیمی برای آینده را بسازند. تلاش برای جذب جورجینیو، ایتوربه، یانوزای و میلوسویچ تنها شروعی برای فعالیت باشگاه در زمستان خواهند بود و باید دید در پایان، زوج دانیله پراده و ادواردو ماچیا چه هدیه ای را برای وینچنزو مونتلا و هواداران خواهند داشت.