اخبار :: اخبار باشگاه

قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود

1414 شماره اطلاع نامه : قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود 1392/07/18 قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود اخبار باشگاه :: اخبار قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود
قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود

قدرت و جذبه مربیان در تمرینات مشخص می شود


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا مدعی شده هدایت یک گروه 30 نفره و متنوع کار راحتی نیست ولی مردم شهر فلورانس از او انتظارات زیادی دارند.در روز هایی که رقابت های باشگاهی تعطیل می باشد، مونتلا مصاحبه ای طولانی با گوئرین اسپورتیوو انجام داده و در مورد مسائل گوناگون صحبت کرده که به طور مختصر به آن اشاره خواهیم کرد:


"مربیگری را با حضور در تیم جوانان رم آغاز کردم و آن تجربه بسیار فوق العاده باعث شد تا من مربیگری را به عنوان حرفه خودم انتخاب کنم. یک گروه 30 نفره از بازیکنان با فرهنگ ها، زبان ها و مذاهب مختلف گرد هم آمده اند و هدایت آنها کار راحتی نیست. شما باید تلاش کرده و اعتبار خود را ثابت کنید. من از آن دسته مربیانی هستم که فکر نمی کنم داد و فریاد بر سر بازیکنان موثر باشد. از نظر من شما باید در هر جلسه تمرینی قدرت و جذبه خودتان را به اثبات برسانید. رابطه من با بازیکنان متفاوت است چون هر بازیکن داستانی جدا از بقیه دارد. گاهی اوقات نیاز به ریسک کردن دارید چون شهری مثل فلورانس چنین چیزی را از شما می خواهد و به عنوان یک مربی همیشه در چیز های مختلف به مبارزه طلبیده می شوید. اینجا در میان همه زیبایی و آثار تاریخی زندگی می کنیم."


"روسی واقعا من را حیرت زده کرد. او یک بازیکن حرفه ای است که برای فوتبال زندگی می کند، من نیز از بازگشت او به میادین و گلزنی هایش خوشحال هستم. والرو نیز یک بازیکن خارق العاده بوده که برخی از ویژگی های فوتبال اسپانیا را به ایتالیا آورده است. کوادرادو یکی از بهترین وینگر های دنیاست و پیشرفته فوق العاده ای را از خود نشان داده است. پاسکوال شایسته بازگشت به تیم ملی بود و در نهایت ماریو گومز، یک خرید عالی برای باشگاه، درست همان چیزی بود که تیم به آن نیاز داشت. تیم ها و پروژه هایی مانند دورتمند را واقعا دوست دارم، همچنین علاقه زیادی به رودی گارسیا مربی رم دارم که شرایطی مشابه وضعیت فصل گذشته فیورنتینا را در رم ایجاد کرده است. شخصا علاقه ای ندارم که به من لقب "گواردیولای ایتالیا" را بدهند."