اخبار :: اخبار باشگاه

آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

1415 شماره اطلاع نامه : آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا 1392/07/19 آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا
آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا

آخرین وضعیت مصدومان فیورنتینا


دکتر پائولو مانتی پزشک تیم فیورنتینا اعلام کرده که ماریو گومز تا سه هفته دیگر آماده بازی کردن خواهد شد و یوزیپ ایلیچیچ نیز می تواند مقابل یوونتوس به میدان برود.تیم فیورنتینا در این فصل با مصدومیت چند ستاره خود مانند گومز و ایلیچیچ مواجه شده و همین مسئله باعث نگرانی کادر فنی شده است. اما به نظر می رسد دوران بدشانسی ها به پایان رسیده و بازیکنان آسیب دیده یکی یکی در حال آماده شدن و قرار گرفتن در ترکیب تیم مونتلا می باشند:


"گزارش های زیادی مورد وضعیت گومز منتشر شد ولی ما اعلام کردیم که او 6 تا 7 هفته دور از میادین خواهد بود. دوران ریکاوری او به خوبی سپری شده و در ایتالیا و آلمان تخت معاینه و مداوا قرار گرفته است. مصدومیت او به طور کامل از بین رفته و حالا فقط موضوع مدت زمان لازم برای بازگشت به شرایط تمرین و مسابقه باقی مانده و این کار باید بدون هیچ فشار و استرسی انجام شود. او هنوز آماده تمرین کردن نیست و شاید هفته آینده به وضعیت مناسبی برسد. از نظر ما تا سه هفته آینده به طور کامل از مصدومیت رهایی یافته و می تواند در اختیار مربی قرار بگیرد. ربیچ؟ مشکل عضلانی او برطرف شده و به حالت عادی بازگشته است. با این حال احتمالا به بازی مقابل یوونتوس نمی رسد ولی ما تلاش خود را خواهیم کرد."


"ایلیچیچ؟ ما در ابتدای هفته وضعیت او را بررسی کردیم و او حالا از مصدومیت خود رها شده و فقط باید دوران ریکاوری را پشت سر بگذارد. در 10 روز آینده با او کار می کنیم تا به آمادگی لازم و انجام فعالیت بدون درد برسد. رونکالیا؟ بر حسب توافقی که با این بازیکن داشتیم تصمیم بر این شد که او به جای شرکت در اردوی تیم ملی در فلورانس مانده و به درمان مشکل عضلانی خود بپردازد. در دو یا سه روز آینده آماده خواهد شد و سپس به تمرینات گروهی باز می گردد. حجازی؟ پروفسور ماریانی امروز وضعیت او را مورد معاینه قرار داد و فکر می کنم 1 ماه دیگر در مصر برای ادامه درمان باقی بماند و سپس به فلورانس می آید تا مراحل پایانی درمان را اینجا انجام داده و آماده شود. روسی و پاسکوال؟ مصدومیت آنها برطرف شده و مشکلی برای بازی در تیم ملی ندارند."