اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم

1416 شماره اطلاع نامه : فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم 1392/07/19 فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم
فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم

فقط به فیورنتینا فکر می کنم ؛ علاقه زیادی به گلزنی دارم


گونزالو رودریگز مدافع گلزن تیم فیورنتینا ضمن ابراز رضایت و خوشحالی خود از حضور در فلورانس عنوان کرده هنوز صحبتی برای تمدید قرارداد با سران باشگاه نداشته است.این مدافع آرژانتینی 29 ساله که فصل گذشته از ویارئال به فیورنتینا پیوست در طول مدت زمان حضور خود در ویولا به یکی از بهترین و محبوب ترین بازیکنان تبدیل شده است. وی در مصاحبه ای طولانی با رادیو بلو در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخته است:


"احساس خیلی خوبی داشته و از حضور در فیورنتینا در یک شهر زیبا و با تیمی بسیار قدرتمند خوشحالم. سن لورنزو؟ پیش از پیوستن به فیورنتینا فرصت خوبی برای بازگشت به آرژانتین داشتم سپس ویولا از راه رسیده و من هیچ شکی برای انتخابم نداشتم. حالا نیز شرایط خوبی در فلورانس داشته و هنوز تقریبا 1.5 سال دیگر قرارداد دارم. شاید در آینده به تیم محبوبم سن لورنزو باز گردم ولی حالا فقط به فیورنتینا فکر می کنم. شروع فصل؟ به خاطر چند مصدوم شروع سختی داشته و سرعت ما گرفته شد. بازی کردن در لیگ و اروپا واقعا سخت است ولی ما نسبت به سال گذشته سه امتیاز بیشتر داشته و می خواهیم به مسیر خود ادامه دهیم."


مقایسه با پاسارلا؟ او بازیکنی خارق العاده بود و من نمی خواهم با چنین بازیکنی مقایسه شوم و فقط به بازی و پیشرفت خودم فکر می کنم.گلزنی؟ کسی از من انتظار گلزنی ندارد چون کار من دفاع کردن است. با این حال علاقه زیادی به گلزنی دارم و از این بابت خیلی خوشحالم. اهداف باشگاه؟ ما بازی به بازی پیش می رویم و مهم ترین مسئله این است که متحد بمانیم و سپس به کسب یک جام فکر کنیم. غیبت گومز؟ او یک بازیکن خیلی مهم برای ما بوده و در بازی های اخیر مشکلات زیادی در خط حمله داشتیم، البته نه فقط به دلیل غیبت گومز، ما ایلیچیچ و یاکوونکو را نیز نداشته و روسی نیز در فرم 100% قرار ندارد. روسی؟ من او را مدت زیادی است که می شناسم و هرگز بازیکنی به سخت کوشی او ندیدم. پای چپ او حیرت انگیز است و به طور قطع به جام جهانی خواهد رفت."


"سبک بازی ویولا؟ امسال کار دشواری را در پیش داریم چون همه تیم ها به خوبی سبک بازی ما را مورد مطالعه قرار داده اند. تیم ملی؟ به بازی های خود در فیورنتینا ادامه می دهم تا شرایط دعوت به تیم ملی فراهم شود ولی حالا فقط به ویولا فکر می کنم. نتو؟ اگر به او اعتماد به نفس کافی داده شود مطمئنا به دروازه بان بزرگی تبدیل می شود. فکر می کنم تنها مشکل او فقط کم تجربگی باشد. تمدید قرارداد؟ باز هم تکرار می کنم که از حضور در فلورانس راضی هستم ولی هیچ مذاکره ای انجام نشده چون هنوز فرصت زیادی باقی مانده است. دیدار با یوونتوس؟ مهم ترین مسئله پیروزی در این بازی است و اگر موفق به گلزنی هم بشوم عالی خواهد بود.