اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟

1418 شماره اطلاع نامه : خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟ 1392/07/21 خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟
خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟

خرید میمو کریشیتو به سبک پپیتو روسی؟


رسانه های کشور ایتالیا از تلاش باشگاه فیورنتینا برای جذب دومنیکو کریشیتو مدافع ایتالیایی تیم زنیت روسیه خبر داده اند. ویولا امیدوار است تا در ژانویه این ستاره چپ پا را به ایتالیا بازگرداند.دانیله پراده در زمستان گذشته موفق شد با ارائه یک پیشنهاد کمتر از 10 میلیون، جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم ویارئال را به خدمت بگیرد و حالا نیز امیدوار است تا با همین روش، دیگر ستاره ایتالیایی مصدوم در خارج از سرزمین چکمه ای را به سری آ بازگرداند. باشگاه زنیت پیش از مبلغ فروش کریشتیو را 15 میلیون اعلام کرده بود ولی مصدومیت های اخیر و عدم آمادگی این بازیکن باعث خواهد شد تا قیمت وی تا زیر 10 میلیون کاهش پیدا کند. بدین ترتیب فرصت خرید مدافع 26 ساله سابق جنوا فراهم شده و ویولا می تواند از او به عنوان جانشینی مناسب برای مانوئل پاسکوال استفاده کند. لازم به ذکر است که کریشیتو پس از 6 ماه مصدومیت به زودی شرایط بازی کردن را به دست خواهد آورد.


اما این روز ها و در تعطیلی رقابت های باشگاه شایعات بازار نقل و انتقالات بار دیگر قوت گرفته است. غیر از نگاه باشگاه به چند ستاره جوان (متن کامل خبر اینجا) و کریشیتو، گزینه های دیگر نیز در اطراف فیورنتینا حضور دارند. یوردی کلاسی بازیکن فاینورد که در تابستان در یک قدمی ویولا قرار داشت بار دیگر به عنوان هدفی اصلی برای پراده مطرح شده و باشگاه نگاهی جدی نیز به مونتویا مدافع جوان بارسلونا دارد. این بازیکن در پایان فصل بدون قرارداد خواهد بود و می تواند با مبلغ کمی در زمستان از نوکمپ جدا شود. مدیر برنامه های این ستاره جوان نیز از پیشنهاد 5 تیم ایتالیایی خبر داده است. آلوارز بالانتا مدافع جوان تیم ریورپلاته نیز دیگر بازیکن آینده دار فوتبال بوده که اخیرا به ویولا نیز نزدیک شده است.