اخبار :: اخبار باشگاه

اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم

1421 شماره اطلاع نامه : اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم 1392/07/22 اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم اخبار باشگاه :: اخبار اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم
اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم

اینتر به دنبال پراده ؛ هنوز بهترین فیورنتینا را ندیده ایم


دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا که در این روز ها صحبت های زیادی در مورد آینده کاریش مطرح شده، معتقد است ویولا هیچ محدودیتی برای پیشرفت کردن ندارد.در روز های اخیر بحث قرارداد پراده با ویولا به یکی از اصلی ترین مسائل ورزشی در ایتالیا تبدیل شده و حتی برخی معتقدند این مدیر ارزشمند در پایان فصل راهی اینتر تحت مالکیت توهیر خواهد شد. از سوی دیگر هواداران فیورنتینا در یک نظر سنجی از تمایل خود را برای اولویت بخشیدن به بحث تمدید قرارداد پراده پیش از بازیکنانی چون پاسکوال و گونزالو صحبت کرده اند. به هر شکل تاثیر دانیله پراده در تحول فیورنتینا از سال گذشته تا امروز غیر قابل انکار بوده و باشگاه هر کاری برای تمدید قرارداد وی انجام خواهد داد.


اما مدیر ورزشی سابق تیم رم که شب گذشته در مراسمی خیریه حضور پیدا کرده بود در مورد وضعیت ویولا در شروع رقابت های این فصل صحبت هایی را مطرح کرده ولی اشاره ای به قرارداد خود نداشته است: "با این تیمی که در اختیار داریم، می خواهیم و تلاش خواهیم کرد تا زیبایی های فلورانس را منعکس کنیم. ما هنوز بهترین فیورنتینا را در این فصل ندیده ایم و این موضوع انکار ناپذیر است. ما می خواهیم پیروزی با ارائه بازی های درخشان و زیبا را بدست آوریم. ما هیچ محدودیتی نداریم، حتی در بازار نقل و انتقالات و این قدرت تیم ماست که می توانیم بسیار بهتر از این باشیم."