اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم

1427 شماره اطلاع نامه : فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم 1392/07/25 فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم
فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم

فقط به شکست یوونتوس فکر می کنم


"حالا فقط به گلزنی مقابل یوونتوس فکر می کنم." این جمله ای است که پپیتو روسی در آستانه نبرد با بیانکونری مطرح کرده و آمادگی خود را به رخ رقیب دیرینه ویولا کشیده است.مهاجم آماده این روز های فیورنتینا که بازگشت هیجان انگیزی نیز به تیم ملی ایتالیا داشت، در روز های اخیر مصاحبه های زیادی انجام داده و این بار نیز در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در مورد نبرد با یووه و سایر مسائل صحبت کرده است. او در ابتدای مصاحبه از خبرنگار خواسته که در مورد جام جهانی، ورزشگاه ماراکانا برزیل و لیگ قهرمانان از او سوال نکند. بدین ترتیب سوالات با دیدار روز یکشنبه مقابل یوونتوس آغاز شده است:


"ما دو تساوی ناگوار مقابل کالیاری و پارما در خانه داشتیم پس در این مسابقه به هر سه امتیاز نیاز داریم. چند سال پیش مذاکرات خیلی جدی با یوونتوس برای انتقال به این تیم داشتم اما سپس ویارئال به لیگ قهرمانان صعود کرد و باشگاه تصمیم گرفت هیچ کس را به فروش نرساند. بازی با یوونتوس نیز من را یاد نبرد ویارئال با والنسیا می اندازد. حالا فقط به گلزنی مقابل یوونتوس فکر می کنم چون من در زمان حال زندگی می کنم، نه گذشته (یووه) و آینده (جام جهانی). همه چیزی که حالا می خواهم، شکست دادن یوونتوس است. اگر بتوانیم تاثیر پیرلو در بازی یوونتوس را کاهش دهیم، در آن صورت برتری خوبی نسبت به حریف پیدا می کنیم. توز و کوادرادو نیز در این بازی می توانند بسیار تعیین کننده باشند."


"یووه مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است ولی سایر تیم ها نیز بسیار نزدیک هستند. به خصوص رم که در رقابت های اروپایی نیز حضور ندارد. مونتلا؟ او همیشه می داند ما به چه چیزی فکر می کنیم و وقتی که عصبانی می شود به راحتی آرام نخواهد شد. مونتلا همیشه حرف هایش را به طور مستقیم به بازیکنان انتقال می دهد و این نکته بسیار مهمی است. دلاواله؟ او همیشه با خودش شور و اشتیاق زیادی به همراه می آورد و وقتی در کنار شماست مانند این است که گل زده باشید. در لیگ اروپا و جام حذفی نیز تشنه پیروزی هستیم و می خواهیم در لیگ به موفقیت رسیده و به لیگ قهرمانان برویم، در این صورت به همه مردم دلیلی برای لبخند زدن و خوشحال بودن می دهیم.