اخبار :: اخبار باشگاه

سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم

1432 شماره اطلاع نامه : سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم 1392/07/28 سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم اخبار باشگاه :: اخبار سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم
سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم

سه گل زیبا و بسیار مهم ؛ قدرت رقابت با هر تیمی را داریم


پپیتو روسی قهرمان فلورانسی ها در شکسته شدن تابوی 15 ساله معتقد است تیم فیورنتینا با این نمایش نشان داد که قدرت رقابت با هر تیمی را دارد. خواکین نیز اعلام کرده با تمام وجود والرو را صدا کرده تا به او پاس بدهد.مهاجم 26 ساله فیورنتینا با هت تریک تماشایی مقابل یوونتوس 8 گله شده و در صدر جدول گلزنان سری آ قرار گرفت. روسی مدعی شده که در نیمه دوم فقط دستورات مونتلا را در زمین اجرا کرده اند:


"سه گل بسیار زیبا و مهم را به ثمر رساندم ولی کل تیم نمایشی عالی در نیمه دوم داشت. ما واکنشی بسیار خوب از خود نشان داده و همگی به فکر جبران نتیجه بودیم و در نهایت نیز به آن رسیدیم. در بین دو نیمه مونتلا از ما خواست که بیش از این خودمان را نشان دهیم. ما پس از گل اول کمی ترسیده بودیم ولی به حرف های او گوش داده و کار هایی که خواسته بود را انجام دادیم. با قلبی بزرگ و انگیزه ای زیاد جنگیدیم و حالا نیز خوشحالیم. این تیم برای پیروز شدن ساخته شده و ما ستارگان زیادی را درون و بیرون از زمین در اختیار داریم و حالا پس از چنین نمایشی می دانیم که قدرت رقابت با هر تیمی را داریم. گومز؟ اجازه بدهید به خوبی آماده شده و سپس به تیم باز گردد."


مانوئل پاسکوال و بورخا والرو نیز صحبت هایی را مطرح کرده اند که به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد:


پاسکوال: "برای هواداران، یک چنین پیروزی شبیه کسب یک جام می باشد. جدای از اینکه یک برد تاریخی را بدست آوردیم، قدرت و روحیه مضاعفی را کسب کردیم. روسی شرایط خاصی داشت ولی حالا همه برای او خوشحالیم. پس از اینکه بازی 2-2 شد همه ورزشگاه ما را برای زدن گل های بیشتر تشویق می کردند. خوشحالی توز و پوگبا؟ آن ها را به هیچ تبدیل کردیم."


خواکین: "بازی خاصی بوده و آن گل نیز برای من بسیار مهم بود. روی صحنه گل، انتظار نداشتم که بورخا من را در آن وضعیت ببیند به همین دلیل با تمام توان او را صدا کردم تا متوجه من شود. سال گذشته به انتقال به یوونتوس نزدیک بودم ولی حالا در رختکن فیورنتینا جشن پیروزی خواهیم گرفت. روز وصف نشدنی بود و فکر می کنم خیلی بهتر از یوونتوس بودیم."