اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا

1434 شماره اطلاع نامه : صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا 1392/07/29 صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا
صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا

صحبت های پراده در مورد پروژه بزرگ باشگاه فیورنتینا


دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا ضمن اعلام اینکه پپیتو روسی تنها در 70 درصد آمادگی به سر می برد، مدعی شد این باشگاه هیچ گونه محدودیتی در پیشرفت برای خود نمی بیند.پراده که روز گذشته برخلاف سایر دیدار ها، پس از بازی مصاحبه نکرده بود، امروز مصاحبه ای بسیار طولانی و مفصل با شبکه رادیویی Rai انجام داده و در مورد مسائل زیادی صحبت کرده است:


"روسی؟ او هنوز در بهترین فرم خود قرار نداشته و جای زیادی برای پیشرفت دارد. ما به او افتخار می کنیم چون با اینکه در 70 درصد آمادگی قرار دارد، مهره ای تعیین کننده می باشد. ما ابتدا در تابستان با گونزالو و والرو (هم تیمی های سابقش در ویارئال) صحبت کردیم و سپس برای خریدش تصمیم گرفتیم. آنها به ما گفتند که روسی بهترین بازیکنی بوده که در کنارش بازی کرده اند، این مسئله باعث شد که داستان خرید او آغاز شود. آینده فیورنتینا؟ من 11 سال در یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا کار کردم و فیورنتینا هنوز در آن سطح نیست، به خصوص از لحاظ درآمد، اما ما می خواهیم که به یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا تبدیل شویم. تیم ما هیچ محدودیتی برای خودش در نظر نگرفته و این می تواند قدرت زیادی به ما بدهد."


تفاوت بین ترکیب و نیمکت؟ نه، ما نیمکت قدرتمندی داریم. ایلیچیچ، ماتی فرناندز، آمبروزینی، باکیچ، ولسکی، وچینو و ربیچ بازیکنانی هستند که چیزی کم تر از سایر بازیکنان ندارند. گومز؟ درمان به خوبی انجام می شود و قصد نداریم در بازگشت او عجله کنیم چون خطرناک خواهد بود. خواکین؟ او 32 سال سن دارد ولی هنوز در سرعت می تواند هر بازیکنی را جا بگذارد. سابقا او را در رم نیز می خواستم. اسکودتو؟ همانطور که گفتم ما برای خودمان هیچ محدودیتی در نظر نگرفته ایم اما مهم ترین چیز این است که به زمان حال فکر کنیم. رم؟ تیم قدرتمندی هستند با یک مربی که خیلی زود با شرایط آشنا شد. آنها تیمی ساخته اند که آماده تاریخ سازی می باشد."


"دلاواله؟ خانواده دلاواله تلاش می کند تیمی بسازد که مردم را خوشحال کند و فوتبال زیبایی که ارائه می کنیم باعث می شود بازیکنان خواستار حضور در فیورنتینا باشند. آندره آ در طول هفته با تیم، مربیان و بازیکنان زندگی می کند. اما روز گذشته حضور دیگو هم لذت زیادی داشت و او همراه با ماریو گومز به رختکن تیم آمدند. ما گروهی هستیم که در نهایت اتحاد با هم کار می کنیم. ورزشگاه جدید؟ همه گزینه ها بررسی خواهند شد ولی امیدواریم که در آینده ای نزدیک شرایط ساده تر شده و بتوانیم کار های مهمی در این باره انجام دهیم."


"نتو؟ او به اعتماد ما جواب مثبت داد. ما همیشه از او حمایت کرده و مطمئن بودیم روزی شکوفا خواهد شد. او توانایی های زیادی داشته و به دروازه بان تیم ملی برزیل تبدیل می شود. مونتلا؟ ما به او اعتماد کامل داریم و فقط به تجربه بیشتر نیاز دارد. مونتلا برای حالو آینده فیورنتیناست. باشگاه و مربی با یکدیگر پیش خواهند رفت. لیگ اروپا؟ حضور در دو جام انرژی زیادی را از تیم می گیرد، به خصوص از نظر ذهنی ولی تیم ما بازیکنان زیادی دارد. با این حال همیشه بهترین ترکیب به میدان فرستاده خواهد شد.