اخبار :: اخبار باشگاه

تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد

1436 شماره اطلاع نامه : تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد 1392/07/30 تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد اخبار باشگاه :: اخبار تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد
تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد

تمدید رسمی قرارداد پاسکوال ؛ کسب جام در تورین لذت فراوانی دارد


قرارداد مانوئل پاسکوال تمدید شد تا این بازیکن باتجربه برای یک سال دیگر کاپیتان بنفش پوشان باقی بماند. پاسکوال امیدوار است تا پیش از بازنشستگی جامی را بالای سر ببرد.امروز در محل کنفرانس خبری ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس، مانوئل پاسکوال به همراه سران باشگاه از جمله ساندرو منکوچی، دانیله پراده و ادواردو ماچیا حضور پیدا کردند تا به طور رسمی از تمدید قرارداد این مدافع ملی پوش خبر بدهند. بدین ترتیب قرارداد فعلی که تا پایان این فصل اعتبار داشت، تا سال 2015 تمدید شده و قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را نیز دارد. پاسکوال سپس صحبت هایی را در این باره مطرح کرد:


"در ابتدا می خواهم از باشگاه که حتی در سخت ترین لحظات اعتماد زیادی به من داشتند تشکر کنم. فلورانس انتخابی برای یک عمر بود و من به اینجا عادت کرده ام. خوشحالم که به پوشیدن این پیراهن ادامه می دهم و قرارداد جدید برای 1 سال با قابلیت تمدید برای سال دوم امضا شد. مذاکرات از ماه آوریل گذشته آغاز شد ولی چون باشگاه به دنبال این بود که در بهترین زمان و با بهترین شرایط این کار را انجام دهد، کمی طولانی شد. من شخصا به دنبال یک قرارداد 2 ساله بودم ولی طبق قوانین باشگاه بازیکنان بالای 30 سال باید 1 ساله تمدید کنند. چندین بار نیز با رییس دالاواله دیدار کردم و در نهایت به این توافق رسیدیم."


"بهترین لحظه در ویولا؟ بهترین لحظات برای من زمانی بودند که با وجود بازی نکردنم باشگاه خواستار ماندن من بود. امیدوارم پیش از خداحافظی از فوتبال، جامی را بالای سر ببرم. من از کاپیتان های سابق فیورنتینا از دانیلی تا یورگنسن چیز های زیادی را یاد گرفتم. زمانی نزدیک خروج بودم ولی در آن زمان من و همسرم منتظر اولین فرزندمان بودیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم در فلورانس بمانیم، سپس همه چیز تغییر کرد. تیم ملی؟ برای من فقط مهم این است که بدانم همیشه در های تیم ملی برایم باز است و هیچ وقت در این باره پیش داوری نکردم. لیگ اروپا؟ کسب جام در شهر تورین می تواند لذتی فرا تر از حد تصور داشته باشد."


"سری آ؟ باید خیلی زود پیروزی مقابل یوونتوس را کنار گذاشته و به فکر ادامه مسیر باشیم. بازی بسیار مهمی پیش رو داریم که با کیه وو و ناپولی آغاز خواهند شد. تاسف بابت گذشته؟ زیاد هستند، من همیشه اشتباهاتی داشتم ولی حالا خوشحالم که همه آنها را با سربلندی پشت سر گذاشتم چون همیشه سعی کردم بهترین نمایش را داشته باشم. دیگر رهبران تیم؟ بازیکنان زیادی هستند، پیزارو برای تجربه فراوانی که دارد، والرو برای نمایشی که از خود نشان داده و همچنین گونزالو. فکر کنم کار مربی برای انتخاب یک کاپیتان دوم سخت باشد."