اخبار :: اخبار باشگاه

به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم

1437 شماره اطلاع نامه : به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم 1392/08/01 به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم اخبار باشگاه :: اخبار به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم
به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم

به حضور در تیم ملی و جام جهانی فکر نمی کتم


بورخا والرو ستاره خوش فکر ویولا معتقد است خیلی خوش شانس بوده که با فوتبالی اسپانیایی در فلورانس مواجه شده ولی شانسی برای حضور در جام جهانی ندارد.این هافبک 28 ساله که یکی از بهترین های ویولا در طول دو فصل اخیر بوده در مصاحبه با روزنامه AS اسپانیا، از تفاوت فیورنتینا با سایر تیم های  ایتالیایی گفته است:


"مردم نسبت به حضور من در ایتالیا خیلی خوشبین نبودند چون پیش از این بازیکنان اسپانیایی در سری آ موفق نبودند. اما من خوش شانس بودم که مونتلا فوتبالی با سبک اسپانیایی بازی می کرد و خیلی زود توانستم به شرایط کنار بیایم. من مجذوب پروژه ویولا شدم و در طول این مدت با وجود بازیکنان جدیدی که پراده و ماچیا برای تیم خریداری کردند، کار به خوبی پیش رفته است. فصل پیش عالی بازی کردیم و تا آخر نیز برای لیگ قهرمانان جنگیدیم. همیشه به هم تیمی ها می گویم که فیورنتینا از سایر تیم های ایتالیا متفاوت است. 2-5-3؟ در ابتدای حضورم واقعا متعجب شده بودم که چقدر در این سیستم عالی کار می کنیم. یووه نیز با همین سیستم دو سال فاتح لیگ شد."


"بازی با یوونتوس؟ این دیدار برای فلورانسی ها مهم ترین اتفاق سال است. مردم در طول هفته همه جوره در رستوران ها، فروشگاه ها و خیابان ها اهمیت این بازی را به شما نشان می دهند. در تمرین روز قبل از بازی هواداران زیادی آمده بودند تا فقط تمرین کردن ما را مشاهده کنند. مهار پیرلو؟ سال گذشته این کار را انجام دادیم، اما وقتی پیرلو را مهار می کنید، مارکیزیو و ویدال ناگهان از یک جای دیگر می رسند. شانس حضور در جام جهانی؟ صادقانه بگویم هیچ شانسی برای آن ندارم. ترکیب تیم ملی اسپانیا بسته شده و وارد شدن به آن واقعا سخت است. البته من تمامی تلاشم را خواهم کرد ولی می دانم که این امر تقریبا غیر ممکن است."