اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم

1451 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم 1392/08/10 فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم
فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم

فیورنتینا پیشرفت کرده است ؛ به بازیکنان تبریک می گویم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا ضمن ابراز عصبانیت خودش از اتفاقات رخ داده در بازی مقابل ناپولی، به تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش پرداخته و مدعی شد ویولا پیشرفت زیادی کرده است.تیم فیورنتینا در حالی در خانه مقابل ناپولی تن به شکست داد که در آخرین دقایق همگان منتظر اعلام یک ضربه پنالتی به سود ویولا بودند ولی داور بازی برخلاف انتظارات عمل کرده و کوادرادو را با دومین کارت زرد از زمین اخراج کرد:


"من به دو دلیل اینجا هستم، اول تبریک به تیم خودم که حتی بهتر از دیدار با یوونتوس بازی کرد و سپس صحبت در مورد مسائل داوری این بازی. فیورنتینا پیشرفت کرده و قدرتمند تر از سال گذشته می باشد. با تمام احترامی که برای ناپولی قائل هستم ولی نیمه دوم کاملا در اختیار فیورنتینا بود. کالوارزه داور خوبی است ولی من واقعا می خواهم یک نفر به من توضیح دهد چرا آن صحنه را پنالتی نگرفت. شاید به دلیل جوانی بیش از حد نتوانست آن صحنه را پنالتی بگیرد."


"پنالتی روی ساویچ؟ کاملا مشخص بود که دست مدافع حریف روی کمر او فشار وارد کرده است. چگونه می توانید آن صحنه را پنالتی ندانید. ما پس از اشتباه خودمان در بازی مقابل پارما توانستیم بهتر شویم و امیدوارم کالوارزه نیز پس از این اشتباه پیشرفت کند. اما متاسفانه این اشتباه باعث شد که فاصله زیادی از صدر جدول پیدا کنیم اما مطمئن هستم که امتیازات را جبران خواهیم کرد. ضمن اینکه ما در برابر میلان باید بدون کوادرادو بازی کنیم."