اخبار :: اخبار باشگاه

آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان

1452 شماره اطلاع نامه : آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان 1392/08/11 آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان اخبار باشگاه :: اخبار آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان
آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان

آمادگی آمبروزینی برای حضور مقابل میلان


ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم فیورنتینا که مدتی را مصدوم بوده مدعی شد برای حضور در بازی مقابل تیم سابقش میلان هر کاری را انجام خواهد داد.آمبروزینی که در دیدار مقابل یوونتوس دچار آسیب دیدگی شده بود چند دیدار مهم ویولا را از دست داد ولی به نظر می رسد حداقل آمادگی حضور روی نیمکت در بازی سن سیرو را پیدا کند:


"فکر نمی کنم که در میلان جای خالی من احساس شود. نایگل دی یانگ همیشه یکی از بهترین ها در میدان می باشد ضمن اینکه ریکاردو مونتولیوو و سالی مونتاری نیز آنجا حضور دارند. آنها چیزی برای حسرت خوردن ندارند و با اینکه در جدول عقب افتاده اند اما همیشه یک باشگاه بزرگ با ترکیبی قدرتمند باقی خواهند ماند. بازی مقابل میلان؟ من هر کاری برای حضور در این مسابقه انجام خواهم داد اما قصد اثبات هیچ چیزی را ندارم. من فقط می خواهم بازی کرده و به فیورنتینا کمک کنم. پیوستن به ویولا یک چالش بزرگ برای من بود. در ایتالیا باشگاه های خیلی کمی هستند که اهدافی کاملا مشخص دارند و فیورنتینا یکی از آنها می باشد."