اخبار :: اخبار باشگاه

شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند

1455 شماره اطلاع نامه : شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند 1392/08/12 شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند اخبار باشگاه :: اخبار شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند
شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند

شایسته این پیروزی بودیم ؛ وارگاس و والرو عالی بودند


وینچنزو مونتلا پس از پیروزی درخشان مقابل تیم میلان به تحسین عملکرد شاگردانش پرداخته و مدعی شد ویولا کنترل بازی را به طور کامل در اختیار گرفته بود.تیم فیورنتینا با دو گل در ورزشگاه سن سیرو مقابل روسونری به پیروزی رسید تا بازگشت بسیار خوبی به مسیر پیروزی در سری آ داشته باشد. مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از مسابقه مطالب زیر را بیان کرد:


"ما امشب عالی بازی کردیم و با بازیکنانی که در تمرینات آنها را در اختیار داشتیم به میدان رفته و شایسته این پیروزی بودیم. ما از تمامی داشته های خود بهره بردیم و هر لحاظ از حریف برتر بودیم، همه بازیکنان از جمله اولیورا شخصیت حرفه ای را از خود به نمایش گذاشتند. هرگز نباید به گذشته یا آینده فکر کنیم، ما به وضعیت فعلی نگاه می کنیم. در موقعیتی قرار داشتیم که می توانستیم هر چیزی را بهانه کنیم ولی به جای آن تصمیم گرفتیم فقط به پیروزی فکر کنیم. ما اجازه هیچ کاری را به میلانی ها نداده و باعث شدیم تماشاگران صبر خود را از دست بدهند."


"متوس؟ او شایسته این فرصت بود، جوان و با استعداد است و من هیچ شکی در شخصیت فوتبالی وی برای بازی کردن در چنین ورزشگاهی نداشتم. بورخا؟ امیدوارم هیچ تیمی او را از ما نگیرد. او با هوش بالا و تکنیک خوبش فوتبال بازی می کند. می دانستیم که می توانیم در نیمه دوم و با وجود خستگی زیاد بازی را کنترل کنیم. وارگاس؟ او با تمام توان در تمرینات شرکت می کند. با اینکه هنوز از لحاظ شرایط بدنی به حدی نرسیده که بتواند 90 دقیقه بازی کند ولی امشب خودش را وقف تیم کرده بود و می خواهد بیش از این پیشرفت کند. جدول؟ نمی دانم، فعلا توجهی به جدول ندارم چون هر اتفاقی امکان پذیر است."