اخبار :: اخبار باشگاه

مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری

1456 شماره اطلاع نامه : مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری 1392/08/13 مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری اخبار باشگاه :: اخبار مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری
مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری

مصدومیت آمبروزینی و پیزارو ؛ زنگ خطر برای بازی با پاندوری


کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا پس از بررسی وضعیت چند هافبک مصدوم تیم، زمان بازگشت آنها به ترکیب ویولا را اعلام کرد. بدین ترتیب زنگ خطری برای مونتلا در آستانه بازی مقابل پاندوری به صدا در آمده است.آمبروزینی که در بازی مقابل یوونتوس دچار آسیب دیدگی شده بود برای چند هفته دور از میادین بوده و با تلاش کادر پزشکی برای شرکت در دیدار برابر میلان آماده شد ولی حضور وی در سن سیرو نیز زیاد طولانی نبود و در این مسابقه نیز به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. اما امروز پس از آزمایشات به عمل آمده مشخص شد که این ستاره کهنه کار به 3 تا 4 روز استراحت و درمان برای بدست آوردن شرایط مجدد بازی نیاز دارد. بدین ترتیب تلاش می شود تا وی برای دیدار با سمپدوریا آماده شود.


باکیچ نیز دیگر بازیکنی بود که پیش از مسابقه برابر میلان دچار آسیب دیدگی شد و گفته می شود بین 3 تا 4 هفته قادر به همراهی ویولا نمی باشد. از دیگر بازیکنان ویولا که بازی با میلان را از دست داده بودند می توان به دیوید پیزارو و ماتی فرناندز اشاره کرد که مشکل آنها نیز زیاد جدی به نظر نمی رسد ولی با این حال هنوز مشخص نیست که توانایی بازی در مقابل پاندوری را داشته باشند. با مصدومیت این 4 بازیکن در خط میانی و با توجه به اینکه بازیکنانی چون وارگاس، اولیورا، وچینو و ولسکی نیز در لیست یوفا حضور ندارند، کار مونتلا برای پیدا کردن یک بازیکن آماده در آن مسابقه بسیار دشوار می باشد.


بدین ترتیب در صورتی که پیزارو، آمبروزینی یا ماتی شرایط بازی کردن مقابل پاندوری را نداشته باشند، تنها لئوناردو کاپتزی 18 ساله برای مونتلا باقی خواهد ماند تا در کنار آکوییلانی و والرو به میدان برود. البته احتمال تغییر سیستم در این بازی نیز بسیار زیاد است. آندره آ پاستورلو مدیر برنامه های جوزپه روسی نیز مدعی شده این ستاره 26 ساله در بازی مقابل میلان دردی را در همان ناحیه مصدوم خود احساس کرده و از مونتلا درخواست تعویض سریع کرده است. اما مطمئنا خطری سلامتی پپیتو را تهدید نمی کند. ماریو گومز و یوزیپ ایلیچیچ نیز دیگر ستاره های مصدوم ویولا می باشند.