اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم

1459 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم 1392/08/15 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و کومپر ؛ به دنبال قطعی کردن صعود هستیم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پیش از دیدار با پاندوری در لیگ اروپا ابراز امیدواری کرد شاگردانش با کسب پیروزی مقابل میزبان به صدرنشینی در گروه ادامه بدهند.تیم فیورنتینا فردا شب در چهارمین دیدار از رقابت های لیگ اروپا در خانه تیم پاندوری رومانی برابر حریف خود قرار به میدان خواهد رفت. وینچنزو مونتلا و ماروین کومپر نیز پیش از این دیدار در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند:


"به نظر من صدر نشینی در لیگ اروپا بسیار مهم می باشد و ما می خواهیم عملکرد خوبی را داشته باشیم. اتفاق خیلی خوبی است که فیورنتینا در اروپا و به خصوص در خارج از خانه شخصیت ثابتی دست پیدا کرده است. ما بازیکنان با کیفیتی در تیم خود داریم که در فضا ها بهتر بازی می کنند، به همین خاطر عملکرد خوبی در خارج از خانه داریم. ما به این مسابقات اهمیت زیادی می دهیم و فردا نیز به دنبال پیروزی هستیم. ماتی؟ او هم وضعیت خوبی دارد و باید در جلسات تمرینی بعدی در مورد بازی کردن او تصمیم بگیرم."


"روسی؟ او برای 2 سال دور از میادین بوده و با توجه به مصدومیت گومز، فرصت بسیار کمی برای استراحت پیدا کرد. او در بازی مقابل میلان نیز در فرم خوبی قرار نداشت و من بهتر دیدم که در فلورانس مانده و به تمرین بپردازد. ایلیچیچ؟ بهتر شده و به طور جداگانه تمرین کرده است ولی مطمئن نیستم که شرایط بازی کردن را داشته باشد. ترکیب تیم؟ همواره به این فکر میکنم که بهترین تیم ممکن به میدان برود. ما قصد داریم که چند بازیکن جوان را نیز با خود روی نیمکت ببریم و شاید حتی در طول جریان بازی به آنها میدان بدهیم ولی در این کار عجله ای وجود ندارد."


ماروین کومپر: "فردا یک بازی دیگر داریم و باید با 100% توان به میدان برویم. ما می خواهیم به پیروزی برسیم چون می تواند باعث قطعی شدن صعود ما باشد. لیگ اروپا به ما نشان داد که چه بازیکنان خوب و توانایی در ترکیب خود داریم و باعث افزایش قدرت تیمی ما شد. بازی مقابل ناپولی را خیلی زود فراموش کرده و موفق شدیم میلان را شکست دهیم. گومز؟ تجربه بسیار زیادی دارد و قصد داشت ارزش های خود را به اثبات برساند اما خیلی زود مصدوم شد."