اخبار :: اخبار باشگاه

آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم

1462 شماره اطلاع نامه : آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم 1392/08/17 آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم
آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم

آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا هستم


خوان کوادرادو ستاره ویولا که با دو پاس گل موجبات پیروزی ویولا برابر پاندوری را فراهم کرد مدعی شد آماده تمدید قرارداد با فیورنتینا و ماندن در فلورانس می باشد.در روز های اخیر شایعات فراوانی در مورد علاقه تیم های اینتر و یوونتوس برای جذب کوادرادو مطرح شده ولی ستاره کلمبیایی ویولا با اعلام اینکه آماده تمدید قرارداد با ویولا می باشد به تمامی آنها خاتمه داد:


"حریف خیلی خوب کار کرد و ما را برای پیدا کردن فضای لازم به دردسر انداخت چون در دفاع کاملا بسته بازی می کردند. اما ما در نیمه دوم بهتر بودیم و توانستیم نتیجه را برگردانیم. پست بازی؟ من همیشه سعی می کنم بهترین نمایش را داشته باشم و انتخاب پست بر عهده مربی می باشد. شایعات نقل و انتقالات؟ من در فیورنتینا آرام و خوشحال هستم. حالا برای تمدید قرارداد مذاکره خواهیم کرد چون من آماده ماندن در فلورانس می باشم."


خواکین، کومپر و متوس نیز صحبت های کوتاهیی در مورد بازی امشب مطرح کردند که به اختصار به آنها اشاره می کنیم:


خواکین: "صحبت های مونتلا؟ این باعث خوشحالی من است که مربی آنچه را که من انجام دادم را مهم می داند. بازی سختی داشتیم و وقتی یک گل عقب افتادیم همه چیز بهم ریخت. در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و موقعیت های خیلی خیلی زیادی را بدست آورده و در نهایت با شایستگی به پیروزی رسیدیم. پاندوری بازی خیلی خوبی را ارائه کرد ولی تجربه و قدرت حفظ توپ ما تعیین کننده بود. فرصت های من؟ دروازه بان عکس العمل های عالی را انجام داد ولی من راضی هستم. گل به یووه؟ یک گل خیلی خاص به اصلی ترین رقیب ویولا که باعث شد پس از 15 سال آنها را شکست دهیم و از این بابت بسیار خوشحال هستم."


کومپر: "در ابتدا تمرکز خودمان را از دست داده و چند موقعیت گلزنی به حریف تقدیم کردیم ولی مهم ترین چیز کسب پیروزی بود. در چنین شرایطی بازیکنانی مانند من یا آلونسو فرصت بازی کردن پیدا می کنند و خیلی بهتر است اگر با برد همراه شود."


متوس: "بازی کردن در کنار چنین تیم قدرتمندی کار من برای گل زدن را راحت تر می کند. من به خوبی تمرین می کنم و همیشه منتظریک فرصت هستم تا بهترین نمایش خودم را ارائه کنم. پست بازی؟ من اکثرا به عنوان بازیکن کناری در خط حمله بازی می کنم ولی مشکلی برای بازی به عنوان مهاجم اول نیز ندارم."


لئوناردو کاپتزی جوان نیز که دقایق کوتاهی را به میدان رفت، پس از اولین حضور اروپایی خود برای ویولا در صفحه توییتر خود اینگونه خوشحالی کرد: "یک روز فراموش نشدنی با یک پیروزی بزرگ."