اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

اهداف ویولا برای خرید در زمستان

1464 شماره اطلاع نامه : اهداف ویولا برای خرید در زمستان 1392/08/18 اهداف ویولا برای خرید در زمستان اخبار نقل و انتقالات :: اخبار اهداف ویولا برای خرید در زمستان
اهداف ویولا برای خرید در زمستان

اهداف ویولا برای خرید در زمستان


در حالی که هنوز فرصت زیادی تا شروع فصل نقل و انتقالات باقی مانده اما شایعات زیادی اطراف باشگاه شنیده می شود. امروز اسامی چند بازیکن از جمله فابیو کوئنترائو، گاستون رامیرز و الکساندرو بورچیانو برای خرید در زمستان مطرح شدند.تیم فیورنتینا قصد دارد در زمستان برخی از نقاط ضعف خود را پوشش دهد. بدین ترتیب به نظر می رسد یک مدافع کناری، یک هافبک مرکزی و یک مهاجم نیاز های اصلی باشگاه در پنجره زمستانی نقل و انتقالات باشند. تیم رئال مادرید قصد دارد خوان زونیگا را از ناپولی به خدمت بگیرد و برای تهیه مبلغ خرید وی نیاز به فروش کوئنترائو دارد. روزنامه پونتو پلوتا امروز گزارش داد که فیورنتینا در صدر لیست مشتریان این مدافع کناری قرار داشته و پیشنهادی 15 میلیونی را آماده کرده است. اما گاستون رامیرز هم دوران سختی را در انگلیس پشت سر می گذارد و برای اینکه جایی در جام جهانی پیدا کند، به احتمال فراوان به سری آ باز خواهد گشت.


این ستاره اروگوئه ای همواره مورد توجه فیورنتینا، اینتر و تیم سابقش بولونیا قرار داشته و بعید نیست به زودی برای درخشش مجدد به سری آ برگردد. اما نفر بعدی الکساندرو بروچیانو ستاره 28 ساله تیم استوا بخارست رومانی می باشد. این هافبک مرکزی که در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهد بود، به احتمال فراوان در زمستان با مبلغ ناچیزی به فروش خواهد رسید و ویولا اصلی ترین مشتری او می باشد. مونتلا نیز پیش از این علاقه خود به این بازیکن را نشان داده و حتی گفته می شود در زمان حضور ویولا در رومانی برای بازی با پاندوری، مذاکره کوتاهی نیز بین سران باشگاه و مدی برنامه های وی انجام شده است.


نفرات بعدی دو ستاره جوان بارسا، مونتویا و بارترا هستند که فقط تا پایان امسال با صدرنشین لالیگا قرارداد دارند. البته شانس بارسا برای تمدید قرارداد بارترا زیاد می باشد ولی تکلیف مونتویا هنوز مشخص نیست و ویولا باید با تیم هایی چون اینتر برای جذب این مدافع راست رقابت کند. به احتمال فراوان در پایان این ماه میلادی مذاکره ای بین ادواردو ماچیا با سران بارسا انجام خواهد شد. صحبت هایی نیز در مورد احتمال بازگشت مکسول آکوستی ستاره جوان ویولا که به طور قرضی در کیه وو بازی می کند، به فلورانس شنیده شد. این بازیکن خوش تکنیک می تواند جانشین و ذخیره ای مناسبی برای کوادرادو باشد.