اخبار :: اخبار باشگاه

ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم

1466 شماره اطلاع نامه : ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم 1392/08/18 ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم اخبار باشگاه :: اخبار ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم
ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم

ویولا به دنبال پیشرفت کردن است ؛ از همه نظر آماده هستیم


وینچنزو مونتلا به دنبال حفظ روند پیروزی های تیمش در بازی با سمپدوریا می باشد و معتقد است پروژه جاه طلبانه ویولا باعث شده تا قراردادش را تمدید کند.تیم فیورنتینا پس از پیروزی مقابل میلان در لیگ و برد تعیین کننده برابر پاندوری در لیگ اروپا، حالا به مصاف سمپدوریا می رود تا روند موفقیت آمیز خود را ادامه دهد:


"ما از لحاظ فیزیکی و ذهنی وضعیت مناسبی داریم حتی اگر 6 بازی را در طول 2 هفته انجام داده باشیم. معتقدیم که می توانیم نمایشی مانند بازی های قبلی را ارائه کنیم. شخصیت و تداومی که تیم از خود نشان داده را واقعا دوست دارم. بازیکنان نشان داده اند که در تمامی بازی ها فقط پیروزی می خواهند. بازی فردا می تواند باعث آرامش خاطر ما شود ولی سمپ نیز به امتیاز نیاز دارد پس بازی سختی خواهد بود. من انتظار این را دارم که سمپدوریا بازی بسته ای را ارائه کرده و به فکر ضد حمله باشد. باید آرام بوده و روی معیار هایی تمرکز کنیم که در خانه کمتر آنها را داریم. پیزارو و آمبروزینی؟ با گروه تمرین کرده اند ولی در مورد آنها ریسک نمی کنیم."


پست وارگاس؟ او بازیکنی چند پستی است و می توانیم از او در جا های زیادی استفاده کنیم. درگیری دلیو روسی و لیاییچ؟ من نمی خواهم در مورد اتفاقات گذشته صحبت کنم اما شخصا به دلیو روسی به عنوان یک مربی علاقه دارم. او به خوبی با بازیکنان جوان کار می کند ولی باید نسبت به تیم هایی که در اختیار داشته در موردش قضاوت شود. کاپتزی؟ من به او 10 دقیق فرصت دادم ولی بازیکنان جوان باید صبور و خونسرد باشند. بازی یوونتوس-ناپولی؟ من توجه زیادی به نتیجه این بازی ندارم. گومز؟ نمی دانم کی باز می گردد ولی امیدوارم پس از تعطیلی هفته آینده او را داشته باشیم. او مطمئنا چیز های زیادی به تیم اضافه خواهد کرد. ایلیچیچ؟ با وجود اینکه اصلا آماده نبود ولی بازی خوبی را مقابل پاندوری انجام داد، انتظارات از او بسیار زیاد است."


"باباکار و برناردسکی (دو مهاجم جوان ویولا در سری بی)؟ آنها عالی کار کرده اند و می توانند به راحتی در آینده برای فیورنتینا بازی کنند. چرچی و لیاییچ؟ من شک نداشتم که آنها عملکرد خوبی خواهند داشت اما پشیمانی بابت آنها نداریم چون مطمئن نیستم که چرچی می توانست اینجا بدین شکل پیشرفت کند. پروژه ویولا؟ من قرارداد خودم را تمدید کردم چون اینجا همواره میل زیادی به پیشرفت وجود دارد. ما به این هواداران و تاثیری که بر تیم گذاشته اند افتخار می کنیم. والرو؟ خودخواهانه بگویم که از عدم حضور او در تیم ملی اسپانیا خوشحالم اما امیدوارم او و گونزالو به جام جهانی بروند زیرا آنها شایستگی آن را دارند. بورخا به یک سمبل و نماد در این شهر و این تیم تبدیل شده است."