اخبار :: اخبار باشگاه

پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم

1469 شماره اطلاع نامه : پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم 1392/08/20 پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم
پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم

پراده و کوادرادو را حفظ می کنیم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا ضمن تمجید از ستارگان این تیم مدعی شد تمام تلاش خود برای حفظ کوادرادو و پراده در فلورانس را انجام خواهد داد.دلاواله که در جریان پیروزی خانگی ویولا در برابر سمپدوریا مانند همیشه در ورزشگاه آرتمیو فرانکی حضور داشت، پس از بازی صحبت هایی را مطرح کرده است:


"ما در دقایق پایانی بازی هرگز از فشار حریف نترسیدیم و با آن روبرو شدیم. البته در برخی کار ها نیاز به پیشرفت بیشتر داریم ولی این بازی را باید با نتیجه 4-1 به پایان می رساندیم. خوشحالم که ایلیچیچ و ربیچ به تیم برگشتند و حالا منتظر گومز هستیم. دو هفته فرصت داریم تا به خوبی استراحت کنیم. روسی؟ در مورد او بدبینی های زیادی وجود داشت ولی حالا فوق العاده کار می کند. گل دوم او من را به یاد گل روبن در لیگ قهرمانان انداخت."


"کوادرادو؟ سعی می کنیم وضعیت او را پیش از اتمام فصل مشخص کرده و همه تلاشمان برای حفظ وی در فلورانس انجام خواهیم داد. والرو قرارداد طولانی دارد و می خواهیم با حفظ بازیکنانی چون کوادرادو، کیفیت تیم را نیز حفظ کنیم. دلیو روسی؟ او مربی بسیار توانایی است ولی بابت شرایطی که در آن قرار دارد متاسفم. قرارداد پراده؟ فکر نمی کنم که میلان گالیانی را از دست بدهد و ما نیز در ماه های آینده مذاکرات را برای تمدید قرارداد با پراده آغاز خواهیم کرد. ما در این مورد هیچ نگرانی نداریم."