اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو

1473 شماره اطلاع نامه : اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو 1392/08/26 اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو
اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو

اسامی بزرگ در نزدیکی ویولا ؛ از سزار تا آلونسو


بار دیگر با تعطیلی رقابت های باشگاهی شایعات در مورد فصل نقل و انتقالات زمستانی شدت گرفته و هر روز اسمی جدید برای پیوستن به فیورنتینا مطرح می شود. در صدر این لیست نام بازیکنانی چون ژولیو سزار، ژابی آلونسو و نمانیا ویدیچ دیده می شود.تیم فیورنتینا در تابستان گذشته ترکیب تقریبا کاملی برای وینچنزو مونتلا آماده کرد ولی با این حال به نظر می رسد که چند خرید زمستانی می تواند به رقابتی تر و کامل تر شدن این تیم کمک کند. در زیر نگاهی به اسامی مطرح شده در طی 1 ماه گذشته به طور مختصر اشاره می کنیم:


در درون دروازه نتو موفق شده اعتماد کادر فنی را جلب کند ولی با این حال بار دیگر صحبت از ژولیو سزار و ویکتور والدز شنیده می شود. سزار در انگلیس نیمکت نشین شده و برای رفتن به جام جهانی ملزم به بازی کردن می باشد. والدز نیز در پایان قرارداد خود با بارسا به سر می برد ولی ویولا برای رسیدن به این دو بازیکن رقبای فراوانی را پیش رو دارد. آگاتزی و سومر دو گزینه دیگر این لیست می باشند. در خط دفاعی نام نمانیا ویدیچ بیش از سایرین به چشم می خورد ستاره صرب منچستر که در زمان کوروینو در سال 2006 نیز مورد توجه ویولا بود بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفته است.


یونس کابول مدافع تاتنهام، جانی هایتینگا از اورتون و زوج جوان بارسا، مونتویا و بارترا نیز دیگر گزینه ها می باشند. در این بین نام موساکیو از ویارئال، باکاری سانیا از آرسنال و ده وری از فاینورد نیز به چشم می خورد. اما مهم ترین اسم در این لیست، ژابی آلونسو ستاره رئال بوده و ادواردو ماچیا قصد دارد با استفاده از نفوذ خود در اسپانیا وی را به فلورانس بیاورد. البته دستمزد بالا اصلی ترین دغدغه فیورنتینا در راه جذب چنین ستارگانی می باشد. فرناندو از پورتو و بلیزه ماتوئیدی از PSG نیز دیگر هافبک های خوب حاضر در این لیست هستند. البته نباید یوردی کلاسی ستاره جوان فاینورد را نیز فراموش کرد.


اما در خط حمله نیز بازیکنانی مورد توجه قرار گرفته اند. فلیپ جورجویچ پدیده این فصل تیم نانت اصلی ترین گزینه می باشد. تقریبا نیمی از اروپا به دنبال این مهاجم 26 ساله هستند. سایر افراد نیز اولا تویوونن از PSV و ژرمی منز از PSG می باشند. با این حال باید منتظر رسیدن زمستان و تصمیم سران باشگاه برای خرید باشیم. روبن اولیورا، اولکساندر یاکوونکو و رافال ولسکی هم بازیکنانی هستند که به احتمال بسیار زیاد در زمستان از تیم جدا می شوند. البته ولسکی برای کسب تجربه بیشتر به طور قرضی راهی تیم دیگر خواهد شد.