اخبار :: اخبار باشگاه

گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم

1477 شماره اطلاع نامه : گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم 1392/08/28 گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم اخبار باشگاه :: اخبار گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم
گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم

گلزنی روسی برای آتزوری ؛ همکاری خوبی با بالوتلی داشتم


جوزپه روسی ستاره فیورنتینا و تیم ملی ایتالیا که در بازی شب گذشته مقابل نیجریه موفق به گلزنی شد، عملکرد آتزوری را مورد تمجید قرار داده و عنوان کرد زوج خوبی را با بالوتلی خواهند ساخت.روسی شب گذشته پس از 2 سال از ابتدا برای تیم ملی ایتالیا و در کنار ماریو بالوتلی به میدان رفت و تنها 12 دقیقه طول کشید تا روی پاس مهاجم روسونری برای آتزوری گلزنی کند. پپیتو در پایان این بازی نظرات خود را اینگونه بیان کرده است:


"من از عملکرد کلی تیم و گلی که به ثمر رساندم بسیار خوشحال هستم. ما به سختی تلاش کردیم تا نمایشی شایسته پیراهنی که تن کرده بودیم را داشته باشیم و فکر می کنم این مهم ترین چیز بود. محبت و حمایت هم تیمی ها بسیار خوب بود. ما گروهی تشکیل داده ایم که حتی خارج از میدان نیز با یکدیگر دوست هستیم و ساختار بسیار مناسبی شکل گرفته است. در ایتالیا مهاجمان زیادی وجود دارند که هر کدامشان می توانند در خط حمله تیم ملی بازی کنند ولی مهم ترین مسئله این است که وقتی به بازی گرفته می شوید از 100% توان خود استفاده کنید. من هرگز تسلیم نخواهم شد و به دنبال کسب افتخار هستم، به آرامی پیش می روم و امیدوارم همه آنها را بدست آورم."


"بازی با بالوتلی؟ ما هر دو پسران خوبی هستیم و خیلی خوب با هم کار کردیم. من کمی گلو درد و تب داشتم و تنها در 2 جلسه تمرینی با ماریو کار کرده بودم ولی با اینکه فرصت زیادی برای آماده سازی برای این مسابقه نداشتیم، عالی بودیم. ماریو یک پاس گل به من داد و عملکرد بسیار خوبی داشت، من برای او خوشحالم. اگر همیشه به همین شکل بازی کند گل ها نیز به زودی خواهند آمد. صحبت های پراندلی؟ او من را ترکیبی از باجو و زولا می داند ولی من راه خیلی خیلی طولانی برای رفتن در پیش دارم. جام جهانی 1994 را به خوبی به یاد می آورم، در آن زمان 7 ساله بودم."