اخبار :: اخبار باشگاه

اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست

1478 شماره اطلاع نامه : اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست 1392/09/03 اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست اخبار باشگاه :: اخبار اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست
اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست

اودینزه تیم بسیار خطرناکی است ؛ گومز آماده بازی کردن نیست


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد با اودینزه مدعی شده با رقیبی خطرناک و سریع روبرو خواهند شد و بازیکنان باید با تمرکز زیادی به این بازی بروند. ضمن اینکه ماریو گومز نیز در این بازی حضور نخواهد داشت.پس از وقفه ای که در رقابت های باشگاهی ایجاد شده و تیم ها به استراحت رفتند، حالا بار دیگر مسابقات سری آ از سر گرفته شده و شاگردان وینچنزو مونتلا به مصاف تیم تحت هدایت فرانچسکو گیدولین خواهند رفت:


"بازی خطرناکی را مقابل تیمی داریم که با تمام توان بازی خواهد کرد. اودینزه به راحتی می تواند حریفش را مجبور کند که بد بازی کرده و بلافاصله با 2 پاس سریع به گل برسد. من امیدوارم بازیکنان  بتوانند تمام تمرکز خود را معطوف بازی پیش رو کنند و به جدول نگاهی نداشته باشند. روسی و دی ناتاله؟ دو مهاجم با تکنیکی عالی، دی ناتاله بیشتر در نوک خط حمله بوده و بسیار نزدیک به خط آفساید بازی می کند. او فقط به گلزنی فکر می کند. روسی گل های زیادی به ثمر رسانده ولی هنوز در حال کار روی سایر مهارت ها می باشد. آمار نشان می دهد ما عمکلرد بهتری داشته ایم ولی هنوز هم می توانیم از موقعیت هایی که خلق می کنیم استفاده بهتری داشته باشیم."


"گومز؟ او برای این بازی دعوت نخواهد شد. مسئله بسیار ساده است، او با ما تمرین نکرده و نمی توانیم هیچ برنامه ای برای او داشته باشیم. باید ابتدا او را در تمرینات دیده و سپس وضعیتش را بررسی کنیم. بازیکنی با چنین شرایطی نیاز به زمان برای بازگشت به فرم اصلی خود دارد. نتو؟ او پیشرفت بسیار زیادی داشته و ما از عملکرد او راضی هستیم. در ابتدای فصل سختی های زیادی را متحمل شد ولی به همه آنها به خوبی پاسخ داد. آمبروزینی؟ در طول هفته با ما تمرین کرد و مشکلی ندارد. باکیچ؟ او نیز بهبود یافته ولی نمی توانیم ولی فعلا آماده نشستن روی نیمکت هم نیست."