اخبار :: اخبار باشگاه

نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود

1480 شماره اطلاع نامه : نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود 1392/09/03 نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود اخبار باشگاه :: اخبار نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود
نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود

نامنظم و آشفته بودیم ؛ کمبود گومز احساس می شود


وینچنزو مونتلا پس از شکست ویولا برابر اودینزه عنوان کرد که تیمش تمرکز لازم را نداشته و بسیار آشفته و نامنظم بوده است. وی همچنین بی صبرانه منتظر بازگشت ماریو گومز به ترکیب فیورنتینا می باشد.فیورنتینا در بازی هفته سیزدهم با ارائه یک نمایش بسیار بد به خصوص در نیمه دوم، در برابر اودینزه تن به شکست داده و فرصت نزدیک شدن به صدر جدول را از دست داد. از همین رو مونتلا معتقد است تیمش در این مسابقه لذت بازی با توپ را از دست داده بود:


"با وجود اینکه در نیمه اول موقعیت های خوب گلزنی داشته و می توانستیم به گل برسیم ولی در نیمه دوم خوب بازی نکردیم. غیر از اشتباهاتی که در خط میانی داشتیم، بسیار آشفته و بی نظم بودیم و این موضوع باعث شد که نتوانیم فوتبال خودمان را به نمایش بگذاریم. ما مثل یک تیم متحد نبودیم و لذت بازی کردن با توپ را از دست دادیم و این چیزی است که تیم ما به آن نیاز دارد. روی گل دریافتی نیز اشتباه بچگانه ای داشتیم. تیم هایی موفق و پیروز هستند که گلی دریافت نکنند، البته در برخی مواقع باید روی ستاره های تیم مقابل نیز حساب کنید. روسی؟ بازیکنی که برای تیم می جنگد، اصلا خودخواه نیست و دعوت به تیم ملی باعث شده تا انگیزه بیشتری بدست آورد. گومز؟ او از آن دسته بازیکنانی است که کمبودش را در تیم به طور واضح احساس می کنیم و به طور قطع امروز می توانست گلزنی کند."