اخبار :: اخبار باشگاه

سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی

1482 شماره اطلاع نامه : سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی 1392/09/04 سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی اخبار باشگاه :: اخبار سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی
سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی

سفر گومز به آلمان برای آخرین معاینات پزشکی


بر اساس اعلام باشگاه فیورنتینا، ماریو گومز ستاره آلمانی این تیم امروز به مونیخ سفر کرده تا آخرین معاینات را زیر نظر پروفسور مولر ولفارت انجام داده و آماده بازگشت به میادین شود.گومز که با سر و صدای زیاد در تابستان گذشته راهی فلورانس شد، فقط سه بار در لیگ برای ویولا به میدان رفت و به سرعت با مصدومیت روبرو شد. در نگاه اول گفته می شد این ستاره 28 ساله 7 تا 8 هفته دور از میادین خواهد بود ولی حالا این اتفاق تا 10 هفته به طول انجامیده است. البته مصدومیت گومز به طور کامل برطرف شده و این بازیکن در هفته گذشته به طور انفرادی تمرینات خود را انجام داد ولی امروز برای انجام آخرین معاینه به مونیخ رفت تا با پروفسور مولر ولفارت دیداری داشته و در مورد امکان حضور در بازی با ورونا مشورت کند.


گومز در بازی با اودینزه جایی در ترکیب تیم پیدا نکرد ولی مصاحبه مونتلا پس از آن بازی نشان داد که بی صبرانه منتظر بازگشت گلزن آلمانی خود می باشد. با این حال اگر گومز شرایط لازم بازی کردن را به دست آورد می توان برای حضور چند دقیقه ای در بازی با ورونا در فلورانس و پس از آن حضور کامل در برابر رم برنامه ریزی کرد. البته در این بین بازی با پاکوش در لیگ اروپا نیز وجود دارد که نمی توان شانس زیادی برای حضور گومز در آن متصور شد.