اخبار :: اخبار باشگاه

باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا

1484 شماره اطلاع نامه : باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا 1392/09/06 باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا اخبار باشگاه :: اخبار باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا
باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا

باتی گل به دنبال مربیگری در اروپا


گابریل باتیستوتا اسطوره باشگاه فیورنتینا ابراز امیدواری کرد دوران مربیگری خود را در یک تیم اروپایی را آغاز کند. وی همچنین از برزیل، ایتالیا و آلمان به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی نام برده است.مهاجم افسانه ای باشگاه های فیورنتینا و رم که پس از خروج از میادین فوتبال، تنها یک بار یک پست مدیریتی در باشگاه کولون آرژانتین داشت، حالا امیدوار است با بازگشت به اروپا، دوران مربیگری خود را آغاز کند.


"مربیگری اصلا کار راحتی نیست و فقط باید با جدیت لازم انجام شود. شما مجبورید صبور باشید چون همیشه با مشکلات متعدد روبرو خواهید شد. من نمی توانم داشتن یک کار در آرژانتین را متصور شوم به همین دلیل امیدوارم به اروپا بازگشته و آنجا فعالیت مربیگری خودم را آغاز کنم. جام جهانی؟ فکر می کنم برزیل، ایتالیا و آلمان مدعیان اصلی قهرمانی می باشند. آرژانتین هم شانس دارد ولی فکر نمی کنم در سطح برابری با سایر مدعیان قرار داشته باشد."


خبر دیگر اینکه باتی گل به احتمال فراوان روز دوشنبه 2 دسامبر برای همایش تالار افتخارات فوتبال ایتالیا به این کشور سفر خواهد کرد تا به همراه بزرگانی چون کاپلو، تراپاتونی، باجو، مالدینی و کولینا در آن مراسم شرکت کند.