اخبار :: اخبار باشگاه

مصدومیت گومز برطرف شده اما ...

1485 شماره اطلاع نامه : مصدومیت گومز برطرف شده اما ... 1392/09/06 مصدومیت گومز برطرف شده اما ... اخبار باشگاه :: اخبار مصدومیت گومز برطرف شده اما ...
مصدومیت گومز برطرف شده اما ...

مصدومیت گومز برطرف شده اما ...


خبر های رسیده از آلمان نشان می دهد که ماریو گومز با وجود رهایی از مصدومیت اما هنوز ناراحتی هایی را در زانوی خود احساس می کند.ماریو گومز روز دوشنبه راهی کشور آلمان شد تا پیش از بازگشت به میادین، آخرین معاینات را زیر نظر پروفسور مولر ولفارت انجام دهد. اما باشگاه فیورنتینا امروز در بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرد که ماریو گومز با وجود رهایی از مصدومیت خود، هنوز التهابی را در زانوی خود دارد که باعث می شود تردید هایی برای بازگشت وی به میادین ایجاد شود.


البته این مشکل چندان جدی و خطرناک به نظر نمی رسد و گفته می شود گومز برای چند روز دیگر نیز در مونیخ خواهد ماند تا به طور کامل تحت مداوا قرار گرفته و درد زانوی وی نیز کاملا برطرف شود. اگر همه چیز به خوبی پیش برود، گومز می تواند در بازی مقابل ورونا، ویولا را همراهی کند. احمد حجازی دیگر بازیکن مصدوم فیورنتینا نیز دوره اول درمان خود در مصر را با موفقیت پشت سر گذاشته و از هفته آینده به ایتالیا باز می گردد تا ادامه درمان خود را در فلورانس انجام دهد.