اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا !

1490 شماره اطلاع نامه : مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا ! 1392/09/10 مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا ! اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا !
مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا !

مونتلا به دنبال تونی و باتیستوتا !


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد با ورونا مدعی شده لوکا تونی با توافق طرفین از باشگاه جدا شده ولی در زمان مصدومیت گومز می توانست به تیم کمک کند. وی همچنین از گابریل باتیستوتا نیز برای بازی در ویولا دعوت به عمل آورده است.تیم فیورنتینا پس از یک شکست برابر اودینزه در لیگ و تساوی برابر پاکوش در اروپا، حالا به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی در خانه برابر ورونا می باشد. مونتلا نیز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی صحبت های زیر را مطرح کرده است:


"ما در همه بازی ها می خواهیم به پیروزی برسیم اما اینکه در پایان به آن برسیم یا خیر موضوع دیگری است. بازی سختی را با ورونا در پیش داریم، آنها با انگیزه و اشتیاق زیادی بازی می کنند. ورونا تیم قدرتمند و منسجمی است که از همه نقاط زمین استفاده می کنند. لوکا تونی؟ لوکا فصل گذشته کار های زیادی برای ما انجام داد ولی با هم تصمیم به خروج او گرفتیم. مطمئنا در این فصل پشت سر روسی و گومز فرصت کمی برای بازی پیدا می کرد و بی انگیزه می شد.البته در زمان مصدومیت گومز می توانستیم روی او حساب کنیم. نقل و انتقالات؟ این بستگی به نیاز های شما و فرصت های موجود در بازار دارد. به نظرم باید نیمه پر لیوان را در نظر بگیریم."


"باشگاه واقعا برای ساخت این تیم تلاش زیادی را انجام داده و همه راضی هستیم. کوادرادو و وارگاس؟ کوادرادو در هر دو سمت می تواند بازی کند، وارگاس نیز کاملا آماده شده و هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی در وضعیت خوبی قرار دارد. جورجینیو؟ خیلی دقیق از او شناخت ندارم ولی بازیکن بسیار قابل توجهی است. باتیستوتا؟ همیشه با او رابطه بسیار خوبی داشتم و امیدوارم در زمان حضور در ایتالیا (روز دوشنبه)، برای دیدار از تیم نیز به جمع ما بیاید. اگر او کفش های ورزشی خود را به همراه آورده باشد، به او بازی خواهم داد!"