اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو

1491 شماره اطلاع نامه : نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو 1392/09/10 نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو
نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو

نزدیک بودن توافق با هیتینگا ؛ نگاه به ریچاردز و موساکیو


رسانه های کشور ایتالیا از توافق بین دو تیم اورتون و فیورنتینا برای انتقال جانی هیتینگا به فلورانس در ژانویه خبر داده اند. صحبت هایی نیز در مورد علاقه باشگاه به میکا ریچاردز مدافع تیم منچستر سیتی و نزدیک بودن توافق با ویارئال برای جذب متئو موساکیو منتشر شده است.قرارداد مدافع 30 ساله و هلندی اورتون با این تیم در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و ویولا در نظر دارد تا با قیمتی کم در زمستان وی را به خدمت بگیرد. هیتینگا در این فصل تنها دو بار در رقابت های لیگ کاپ برای اورتون به میدان رفته و همین موضوع به احتمال جدایی وی در زمستان قوت بخشیده است. این ملی پوش هلندی که سابقه بازی در تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا را نیز در کارنامه دارد، می تواند قدرت و تجربه زیادی را با خود به مرکز و سمت راست خط دفاعی ویولا به ارمغان آورد.


اما دیگر مدافعی که در کانون توجهات قرار گرفته، میکا ریچاردز ستاره جوان تیم منچستر سیتی می باشد. این بازیکن 25 ساله که در پایان سال آینده قراردادش با سیتی به اتمام می رسد مدعی شده خواستار جدایی از این باشگاه نیست ولی در صورتی که فرصت بازی زیادی را به دست نیاورد، گزینه های دیگر را نیز بررسی خواهد کرد. در بین تیم های علاقه مند به جذب این بازیکن می توان به فیورنتینا، اینتر، رم و یوونتوس اشاره کرد که می توانند جدال جذابی را در راه به خدمت گیری وی داشته باشند.


به غیر از این دو بازیکن، یکی دیگر از مدافعینی که گفته می شود به فیورنتینا بسیار نزدیک می باشد، متئو موساکیو مدافع جوان تیم ویارئال می باشد. در طول هفته های گذشته صحبت های بسیار زیادی در مورد مذاکرات بین دو باشگاه برای انتقال موساکیو به فلورانس منتشر شده و برخی از رسانه های اسپانیایی نیز مدعی شده اند که دو طرف که پس از انتقال والرو، گونزالو و روسی، رابطه خوبی نیز با یکدیگر دارند، به توافقات نهایی نیز دست پیدا کرده اند. به هر حال چیزی که مشهود است نیاز باشگاه به یک مدافع در فصل نقل و انتقالات زمستانی می باشد.