اخبار :: اخبار باشگاه

بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم

1501 شماره اطلاع نامه : بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم 1392/09/17 بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم اخبار باشگاه :: اخبار بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم
بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم

بازی فوق العاده جذابی بود ؛ با رم در یک سطح بازی کردیم


وینچنزو مونتلا پس از شکست در برابر تیم سابق خود مدعی شد ویولا یک بازی کاملا برابر را با رم به نمایش گذاشت و هر دو تیم توانایی کسب پیروزی در این مسابقه را داشتند.عصر امروز تیم فیورنتینا در خانه رم و در یک بازی فوق العاده زیبا و دیدنی تن به شکست داد ولی مونتلا از عملکرد بازیکنانش راضی است:


"ما موقعیت های بسیار زیادی در این بازی داشتیم ولی آنها بهتر از فضا هایی که ما در اختیارشان قرار دادیم استفاده کردند. من فکر می کنم تیم ما در این مسابقه شایستگی نتیجه ای بهتر از این را داشت. بازی بسیار جذابی بود و هر دو تیم فوتبالی عالی را به نمایش گذاشتند. از نظر من هر دو تیم شایسته پیروزی بودند ولی ما شکست را می پذیریم حتی اگر سه امتیاز بسیار حساس و مهم را از دست داده باشیم. واقعا حیف شد، ما کاملا بازی متعادلی را به نمایش گذاشتیم و در هر دو تیم در زمان هایی برتر بودند."


"یک دیدار باز را شاهد بودیم و امروز نشان دادیم می توانیم با تیم های بزرگی چون رم نیز در یک سطح بازی کنیم. ژروینیو؟ او سریع و با حرکاتی ویرانگر است که تصمیمات درستی می گیرد. شکست مجدد برابر رم؟ همه شکست ها ضربه زننده هستند اما بازی امروز در وضعیت ما در جدول نیز تاثیر گذار بود به خصوص اینکه مردم نمایش عالی ما را مشاهده کردند. گومز؟ من خواستار بازی کردن او هستم ولی باید شرایط بدنی او را نیز در نظر بگیریم. من فکر نمی کنم که همچنان آماده بازی کردن باشد چون با تیم تمرین نکرده است."